25 Червня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

«Нелегко, але тримаємось»: історія Юрія Павліша зі Старої Солі

Поширити

Люба КІПОРЕНКО

Різдвяний час – час на дива і, звісно, на щирі подарунки. А найбільше на подарунки сьогодні заслуговують наші воїни-захисники. Потреб є багато. Та у цій публікації ми вам пропонуємо чудову можливість стати чарівниками для нашого земляка, військовослужбовця ЗСУ Юрія Павліша зі Старої Солі. Йому з побратимами потрібен тепловізор.

Юрій Павліш за фахом вчитель історії. Останні роки перед повномасштабним вторгненням працював у будівельній сфері в Польщі.  Саме там почув жахливі новини з дому: почалась війна.

«24 лютого 2022 року я був у Польщі. Коли поляки мені казали, що в нас почалась війна, я перше відповідав, що в Україні війна почалась у 2014 році. Вони ж говорили про повномасштабну. Я не вірив. Чи, радше, не хотів вірити. Повірив лише після дзвінка додому. Повернувся в Україну і чекав своєї хвилі мобілізації», – пригадує Юрій.

У листопаді 2022 року Юрій Павліш поповнив лави ЗСУ. Пройшов спеціальну підготовку в Кам’янці-Подільському – став сапером. Зараз служить у 703 Вінницькому полку інженерних військ. Цей полк у нас “в народі” називають самбірські сапери. Зараз Юрій несе службу на Запорізькому напрямку. Головна ціль нашого земляка – Перемога.

«Знаєте, мабуть, день нашої Перемоги – це буде найкращий спогад. А сьогодні ми всі маємо спільно працювати задля великої мети – знищення ворога. Нелегко, але тримаємось. Допомагає тримати високий бойовий дух думка про рідних, які за моєю спиною і віра в праве діло, яке ми робимо задля безпеки наших близьких людей» – ділиться думками військовий.

Тим часом, планів на майбутнє не будує. Адже навіть після Перемоги у саперів ще буде багато роботи з усунення наслідків війни.

Зараз Юрію та його побратимам на Запоріжжі потрібен тепловізор. І наше завдання допомогти його придбати. Є відкритий рахунок. Залишилось зібрати ще 50 тисяч гривень. Для усіх нас – це крапля в морі. А для воїнів – збережені життя.

«Тепловізор потрібний нам для виконання завдань нашої саперної групи, адже ми працюємо переважно під покровом ночі» – пояснює Юрій Павліш.

Реквізити для допомоги

4149437873409120

Приватбанк. Одержувач: Юрій Павліш.

Ваш Голос Прикарпаття