24 Травня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

90-літня Устина Антошик мріє про одне – перемога України та мир

Поширити

У Різдвяний час жителька Старого Самбора Устина Антошик відсвяткувала 90-літній ювілей. З нагоди поважної дати до її оселі завітали голова Старосамбірської міської ради Ігор Трухим, начальник управління соціального захисту населення Іван Лисейко та заступниця начальника управління Галина Лужецька.

«Устина Петрівна – дуже світла людина. У такий поважний вік спілкується виважено і глибоко. Вона життєрадісна і любить життя, молода душею і відкрита до людей. Нашим відвідинам була дуже рада і дякувала, що пам’ятаємо про людей зрілого віку», – розповідає Галина Лужецька.

Пані Юстина родом із Верхнього Лужка, одружилася у Старий Самбір і разом зі своїм чоловіком працювала у друкарні, на лінотипі.

«Пам’ятаю, як я малою часто приходила до дідуся й бабусі у друкарню. Там завжди пахло фарбою. Бабуся буква до букви складала тексти. Завжди з великим натхненням поспішала на роботу і ставилася до всього, що робить, з особливою відповідальністю. Любила і любить людей. А тепер дуже переживає через воєнні події в Україні. Молиться за мир і мріє дожити до перемоги», – розповідає внучка Галина.

Тішиться ювілярка сім’ями своїх дітей – дочки Ольги та сина Богдана, своїми п‘ятьма внуками та  вісьмома правнуками. Й молиться за них і за Україну.

Нагадаємо, у 2023 році у Старосамбірській громаді з ініціативи міського голови Ігоря Трухима запровадили  програму, яка дозволяє ювілярам 90, 95,100 років відчути увагу і повагу від громади. Представники влади не лише гарний настрій дарували привітаннями та квітами, але й матеріальну підтримку – грошовий сертифікат на суму 3 тисячі гривень. Не відійшли від цієї традиції й у 2024 році. А Юстина Антошик стала першою з понад 40 довгожителів Старосамбірської громади, до кого завітають посадовці у цьому році.

Ваш Голос Прикарпаття