21 Червня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Для господарки Старосамбірської громади придбали нову техніку

Поширити

Люба КІПОРЕНКО

У кінці року прийнято підводити підсумки. І, погодьтесь, коли, попри складний воєнний час, таки вдається втілювати заплановане та дбати про важливе – це похвально. Рік, що минає, став продуктивним для комунальної сфери Старосамбірської громади: вдалось придбати для ЖКГ потрібну техніку.

Сьогоднішній робочий день наші журналісти розпочали у Старосамбірському комунгоспі. Одразу кидається в очі контраст – техніка, яка працює вже роки й техніка, яка тільки-тільки придбана на потреби господарки.

«Радію, що цьогоріч нам вдалось капітально оновити нашу технічну базу. Якщо підсумувати, то ми придбали мінітрактор українського виробництва Скаут зі снігоприбиральною лопатою відвалом, ще один трактор Ката й до нього причіп, косарку, лопату та прибиральну щітку. Закупили також 17 нових сміттєвих контейнерів. І буквально минулої п’ятниці до нас приїхав потужний та сучасний сміттєвоз також від українського виробника. Ця техніка значно спростить роботу нашим працівникам, загалом покращить умови утримання міста у чистоті й порядку», – розповідає керівник Старосамбірського ЖКГ Віталій Дубей.

Додамо, що Мінітрактор СКАУТ із лопатою придбали у рамках проєкту «Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад».

Трактор Ката, причіп, косарку, лопату, прибиральну щітку, сміттєві контейнери та сміттєвоз придбали за кошти бюджету.

«Мати свою техніку – це важливо. Впевнений, що вона принесе багато користі громаді. Так, ми живемо у складний час. У час жорстокої війни. Але це не означає, що ми не маємо дбати про чистоту у нашій тиловій громаді. Навіть навпаки, нашим землякам, які повертаються з фронту, має бути приємно й комфортно вдома. Люди, які через війну проживають у нашій громаді, також мають відчувати затишок.

Тепер комунальне підприємство матиме більше можливості краще й якісніше надавати послуги нашим жителям, прибирати вулиці, вивозити сміття, тощо. Дякую всім, хто дбає про чистоту нашої громади. Дякую платникам податків Старосамбірщини, адже саме завдяки вам нам вдалося так оновити техніку», – каже міський голова Старого Самбора Ігор Трухим.

Нагадаємо, окрім господарських справ, Старосамбірщина активна й у допомозі війську. Зокрема за кошти бюджету у 2023 році купили 8 планшетів, дрон Мавік 3Т та антидронну рушницю.

Ваш Голос Прикарпаття