15 Квітня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Найбільша сила і міць у спортсменів з Великої Лінини, Старого Самбора та Волошинова

Поширити

У суботу, 29 квітня, у  Старому Самборі у спортивній залі школи  імені Героя України Богдана Сольчаника відбулися змагання найсильніших жителів Старосамбірської територіальної громади під назвою «Сталеві м’язи» на Кубок міського голови. Змагання проводилися в трьох видах: армреслингу, піднімання штанги-колоди над головою та масреслингу.

Таке спортивне дійство вирішили провести з метою підвищення масовості здорового способу життя населення, отримання досвіду змагань, організації дозвілля, залучення населення до фізичної культури як складової частини загальнолюдської культури та як один із способів об’єднання громади в один міцний кулак.

Організатором змагань виступив відділ культури, молоді, спорту та туризму Старосамбірської міської ради. Ініціативу підтримав голова Старосамбірської міської ради Ігор Трухим та старости громади.

Переможцями змагань стали богатирі з Великолінинського старостинського округу , які лише на 1 бал випередили команду зі Старого Самбора, яка посіла ІІ місце. Третіми стали силачі Волошинова.

В особистих змаганнях в дисципліні армреслинг перемогу здобув Олег Фляк з Великої Лінини, в масреслингу найсильнішим став Василь Гриб Василь зі Старого Самбора та в підніманні штанги-колоди найкращими були хлопці з Торчинович.

Високий рівень змагань можемо зазначити зокрема й завдячуючи головному судді змагань Тарасу Фем’яку, який надзвичайно професійно та безкомпромісно відсудив змагання та нашому земляку, Чемпіону України з армреслингу, майстру спорту –  Мирону Мизі, який був суддею з армреслингу. Дякуємо усім старостам громади та медикам Старосамбірської первинки за медичне забезпечення” – каже Ігор Піхо, начальник відділу культури, олоді, спорту та туризму Старосамбірської міської ради.

Світлини Софії Янчак

Ваш Голос Прикарпаття