15 Квітня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

“Сталеві м’язи”: у Старосамбірській громаді пройдуть спортивні змагання серед старостинських округів

Поширити

У суботу, 29 квітня,  у Старому Самборі проведуть змагання «Сталеві м’язи» на Кубок міського голови. Участь візьмуть команди старостинських округів Старосамбірської громади. Про це повідомляють у відділі культури, молоді, спорту та туризму Старосамбірської міської ради.

До участі у змаганнях допускаються спортсмени віком 18+. Заборонено брати участь професійним спортсменам, кандидатам у майстри спорту та майстрам спорту, а також призерам Чемпіонатів України. Команда складається з 3 учасників. Змагання проводяться в трьох видах: армреслингу, піднімання штанги-колоди над головою вагою 40 кг та масреслингу. Заявки подаються в день змагань спортсменами або їх представниками. Судитиме богатирів головний стронгмен Старосамбірщини, неодноразовий чемпіон у силових видах спорту Тарас Фем’як.

 

«Таке спортивне дійство вирішили провести з метою підвищення масовості здорового способу життя населення, отримання досвіду змагань, організації дозвілля, залучення населення до фізичної культури як складової частини загальнолюдської культури», – зазначає відповідальний за спорт у Старосамбірській громаді Тарас Зубальський.

Змагання відбудуться 29 квітня у спортивній   залі Старосамбірської школи імені Героя України Богдана Сольчаника.  Початок та реєстрація об 11.00 год.

Ваш Голос Прикарпаття