24 Травня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

У Стрільбичах відремонтували проблемний відрізок дороги

Поширити

У селі Стрільбичі Старосамбірської громади проведено ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення. Впродовж минулого тижня відремонтовано проблемну ділянку дорожнього покриття у цьому напрямку.

Усі роботи здійснюються в межах експлуатаційного утримання за рахунок коштів Державного дорожнього фонду.

Люди дуже задоволені. Ямковий ремонт зробили від в’їзду в село на 2,5 кілометрів, а на найпроблемнішому неповному кілометрі, який якраз пролягає побіля школи, зробили капітальний ремонт. Це для нас дуже важливо. Відколи себе пам’ятаю, ремонт у нас не робився“, – каже староста Роман Пецкович.

Додамо, у 2023 році у Старосамбірській громаді завершили ремонт близько 700 м дорожнього покриття у напрямку від вулиці Дністрова (Старий Самбір) до підйому на дорогу до с. Созань.
Також простелили майже кілометр нового дорожнього покриття з асфальтобетонної суміші у селі Велика Лінина. Нове дорожне покриття від церкви до залізничного вокзалу лягло й у селі Тершів.
Старосамбірська міська рада висловлює слова подяки начальнику Львівської обласної військової адміністрації Максиму Козицькому та заступнику голови облдержадміністрації Юрію Бучку за систематичну підтримку Старосамбірської громади та реагування на її потреби.

«І тепер, і раніше дороги є проблемою і важко знайти фінансування, а в час війни тим більше. Особливо тепер, коли суспільство закликає витрачати кошти виключно на підтримку армії, разом з тим люди і доріг вимагають. Радіємо спільно зі старостинськими округами, де вдалося ремонтувати найпроблемніші відрізки доріг, однак знаємо й про інші населені пункти, де дорога перебуває у поганому стані», – каже міський голова Ігор Трухим.

Ваш Голос Прикарпаття