15 Квітня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Героя Андрія Слопака з Кобла нагородили орденом “За мужність” ІІІ ступеня  (посмертно)

Поширити

Цього тижня у Самбірській районній державній адміністрації її очільник Іван Ільчишин і керівник Самбірського ТЦК та СП Богдан Семенина вручали родичам загиблих Героїв посмертні нагороди. Серед тих, кого нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня – і наш земляк Андрій Слопак з Кобла.

Андрій Слопак – військовослужбовець інженерно-саперного батальйону військової частини А3817. Воював у АТО. Коли почалось повномасштабне вторгнення, добровольцем зголосився до війська. Життєрадісний. Активний. Щирий. Працьовитий. На жаль, свічка його життя догоріла в 31 рік.

Виконував завдання в зоні бойових дій на Запорізькому напрямку. Його робота – мінування на лінії зіткнення та розміновування звільнених територій. Отримав важке поранення. За його життя боролися в госпіталі Дніпра, відтак – Києва. На жаль, врятувати Андрія не вдалося. 4 липня 2023 року помер у лікарні в Києві.

Хоронили воїна 7 липня 2023 року у селі Кобло. Сиротою залишився дворічний синочок Тимофійко.

«Героїзм і мужність наших воїнів, прагнення до незалежності та справедливості об’єднало український народ в боротьбі з російським агресором. Кожного дня наші Герої на всіх рубежах захищають державу і за це їм велика шана й повага. На жаль, є і ті, котрі за нашу незалежність віддали найцінніше – власне життя… Пам’ятаємо…!», – каже начальник Самбірської РДА Іван Ільчишин.

Ваш Голос Прикарпаття