20 Травня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Кого з довгожителів Старосамбірської громади вітали у квітні

Поширити

Квітень 2024 року став місяцем ювілеїв для п’яти шановних жителів Старосамбірської громади. Їхні роки та нелегкі життєві долі – це наш спільний привід порадіти. Ці ювілеї – це не лише особисте свято, а й знаменна подія для всієї громади.

Щомісячно уже другий рік, з великою повагою та шаною, Старосамбірська міська рада вітає людей, які досягли такого поважного віку. До осель довгожителів приходить керівник громади Ігор Трухим або секретар Старосамбірської міської ради Ігор Жук, начальник соціального захисту Іван Лисейко або його заступниця Галина Лужецька, місцеві старости.

Катерина Степанівна Созанська зі Старого Самбора відзначили своє 95-річчя. Ювілярка отримала вітання та слова вдячності за самовіддану, багаторічну працю, життєву мудрість, чималий досвід та пережиті бурхливі.

Ярослав Іванович Геча зустрів у квітні 90-річний ювілей. Життя – це справжня скарбниця знань та досвіду, якими довгожителі щедро діляться з молодшим поколінням.

Юстина Іванівна Сухар із села Потік здобула щедрий дар від Господа – 95 років життя. Її життєва стійкість та віра у добро надихають всіх, хто має честь знати цю дивовижну жінку.

Подружжя Володимир Афтаназович та Марія Михайлівна Капець зі Старого Самбора відсвяткували 90-річчя в один місяць, з різницею у два дні. Їхнє щире кохання та спільний шлях, пройдений рука в руці, є прикладом для наслідування. Уважне ставлення одне до одного, дбайливість і турбота, тепло у стосунках – це те, чого варто вчитися в цих людей.

Посадовці висловлювали щирі слова привітань ювілярам, дякували за мудрість прожитих років та вручали квіти, торт і грошові сертифікати на суму 3 тисячі гривень.

Нехай їхні мудрі поради та життєвий досвід наших довгожителів надихають нас на добрі справи та шляхетні вчинки!

Ваш Голос Прикарпаття