20 Травня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Молодь збиратиме кошти для ЗСУ виставою “Боже_вільна любов”

Поширити

На сцені вируватимуть неймовірні емоції: заборонена любов, людські долі, таємниці, вир почуттів. Невимовні переживання чекають на глядачів вистави “Боже_вільна любов”, яку створив та поставить директор Старосамбірського молодіжного центру, керівник театрального відділення мистецької школи Назар Титар.

На завершення навчального року вихованці театрального відділення Старосамбірської  мистецької школи вирішили не лише дарувати людям мистецтво, а й зробити свій внесок у підтримку Збройних Сил України. Їхня вистава “Боже_вільна любов” – це не просто вистава, це щирий порив юних сердець, спрямований на допомогу героям, які захищають нашу свободу.

П’єсу написав Назар Титар. Автор запевняє, що вона занурить глядачів у світ складних людських стосунків, де кожен герой має свої таємниці та прагне знайти щастя. Заборонене кохання стає випробуванням для головних героїв, змушуючи їх боротися за своє право бути разом.

«Я люблю писати, а особливо п’єси, адже там можна створити персонажів, наділити їх характерами, почуттями та збудувати між ними людські стосунки. Це для мене не вперше, адже у 2019 році вже був такий досвід, тоді на сцені гралась моя перша п’єса “Чарівна сопілка”, яка, до речі, також була благодійною», – пояснює задум написати і поставити на сцені виставу Назар Титар. – “Гарна є цитата “Хочеш знищити націю – почни з культури”. Тому я вважаю, що вистава “Боже_вільна любов” це також зброя, яка захищає наш український генетичний код. Одяг, декорації, реквізит, говірка, музичне оформлення, це закладено у виставі не просто так, а щоб показати і підкреслити, що українське – це круто, стильно і цікаво. П’єса не написана під конкретну аудиторію, вона як для дітей, так і дорослих. Ми радо запрошуємо кожного прийти і “пірнути” в цей дивовижний світ театру. І найголовніша наша мета – це зібрати кошти для ЗСУ, щоб своєю творчістю наблизити нашу спільну і таку важливу перемогу! До зустрічі!», – каже молодий режисер.

Вистава не залишить байдужим жодного глядача. Чудова акторська гра, щирі емоції та майстерна режисерська робота зроблять цю виставу справжнім витвором мистецтва.

Окрім естетичної насолоди, вистава “Боже_вільна любов” має й благодійну мету. Усі кошти, зібрані з квитків, будуть перераховані на підтримку Збройних Сил України.

Творці вистави закликають усіх небайдужих долучитися до благородної справи та завітати на виставу. Ви не лише отримаєте незабутні враження від постановки, а й зробите свій внесок у спільну перемогу.

Вистава “Боже_вільна любов” – це не просто розвага, це можливість доторкнутися до глибин людської душі, відчути силу кохання та підтримати тих, хто захищає нашу свободу.

Не пропустіть цю унікальну можливість поєднати естетичну насолоду з благородною справою!

Розклад  вистав:

10 травня – с.Страшевичі

11 травня – с.Торгановичі

14 травня – м.Старий Самбір

15 травня – м.Старий Самбір

17 травня – с.Верхній Лужок 18 травня – с.Велика Лінина

19 травня – с.Стрільбичі.

Вхід – будь-який донат. Всі кошти будуть передані на підтримку Збройних Сил України.

Ваш Голос Прикарпаття