20 Травня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Змагалися юні шашкісти Старосамбірської громади

Поширити

Здорові діти – здорова громада“, – вважають у гуманітраному відділі Старосамбірської теритиоріальної громади. Тому й організували серед учнівської молоді спартакіаду з аналогічною назвою. З таким твердженням погоджуємося на всі сто відсотків, бо що найцінніше для людини? Звісно, здоров’я! Адже його не купиш навіть і за величезні гроші. Працюючи з молоддю у спортивному напрямку, є й інша цінність: дітям прививають здорові зацікавлення, заохочують до змістовного дозвілля.

Отож, розпочалася спартакіада ще до того, як посилилися карантинні обмеження, пов’язані з коронавірусною інфекцією.
Першими провели змагання з шашок. І відбулися вони у школі села Тершів, а присвятили їх пам’яті полеглого на війні новітнього Героя Степана Петрівського. У змаганнях взяли участь п’ять команд, в кожній два юнаки та дівчина.


Переможцями стали:
І місце – команда школи с.Тершів (вчитель Тарас Лоїш);
ІІ місце- команда школи с.Торчиновичі (вчитель Степан Балицький);
ІІІ місце – команда школи №1 м.Старий Самбір (вчитель Іван Топільницький).
Також провели особисті змагання між юнаками і дівчатами. Тут місця розподілилися так: на першій сходинці Денис Сапарта з Торчинович; на другій – Олексій Клибаник з Тершова; на третій- Юрій Товарницький з Тершова.
Серед дівчат лідирує Василина Мінько з Торчинович. За нею – Вероніка Тютюникова, школа № 2 Старого Самбора. На третій позиції – Марта Левицька з Тершова.
Як наголошує Наталія Васурчак, спеціалістка гуманітарного відділу, дітям такі заходи потрібні, корисні, і головне – подобаються їм самим.
“Особлива подяка директорам шкіл, педагогам, які беруть участь у заходах і залучають нашу шкільну молодь до спортивних занять, цим популяризують розвиток спорту!”, – каже Наталія Васурчак.
Нагороджував юних шахістів заступник начальниці гуманітрного відділу Ігор Піхо.

Ваш Голос Прикарпаття