17 Липня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Армрестлери Старосамбірщини здобули багато нагород

Поширити

Ці молоді люди дали нам привід пишатися ними. Вони – вихованці Тараса Фем’яка,
тренера дитячо-юнацької спортивної школи. Нещодавно повернулися зі змагань з відкритої першості з пауерліфтингу серед юнаків і дівчат, що проходив у Завидовичах Великолюбінської ТГ.

Участь у змаганнях взяли близько 50 спортсменів з Яворова, Новокалинівської ТГ, Великого Любіня, господарі зі Завидович та представники Старосамбірщини. Похвально, бо кожен з восьми учасників виборов призове місце. Загально ж команда має третє місце.

За команду змагалася 1 дівчина – Софія Абразумова. Вона отримала І місце.
Також команду представляли атлети: Тарас Копач, він має 2 місце серед юнаків у ваговій категорії 46 кг. Яременко Станіслав (Потік) – посів 1 місце серед юнаків у ваговій категорії 46 кг. Андрій Дяків (Старий Самбір) – 3 місце серед юнаків у ваговій категорії 59 кг. Олексій Кордис (Стрільбичі) – 2 місце серед юнаків у ваговій категорії 74 кг. Іван Сич (Великосілля) – 2 місце серед юнаків у ваговій категорії 59 кг у старшій віковій групі. Василь Мицак (Топільниця) – 2 місце серед юнаків у ваговій категорії 74 кг у старшій віковій групі. Назар Максим (Стрільбичі) – 2 місце серед юнаків у ваговій категорії +83 кг у старшій віковій групі.
Вітаємо всіх спортсменів та їхнього тренера з вдалим виступом і бажаємо досягати нових спортивних висот!

Ваш Голос Прикарпаття