24 Травня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Вдруге Степан Кіяк відзначає день народження на фронті

Поширити

У лавах Збройних Сил України служить Степан Кіяк з Великої Лінини. Він з побратимами практично від початку повномасштабного вторгнення успішно виконує бойові завдання з охорони державного кордону.

Нещодавно перед Йорданськими святами зустріли його дружину Ірину, розпитали,  як справи.

«Та все добре. Хочу йому і собі влаштувати певну порцію щастя. Скоро в нього день народження – поїду провідаю. Бо вже другий раз відзначає на фронті. У відпустці був, але вона не була тривалою. Боже, Боже, лиш би то всьо ся скінчило», – каже пані Ірина.

Степан служить на Сумщині, у 33 окремому стрілковому батальйоні ракетно-зенітних військ.

«Він дуже відповідальний. Живемо в шлюбі  31 рік. Уважний і добрий, як в юності. Разом виховали троє прекрасних дітей. Маємо вже й онуків. Коли у 2014 році почалася війна, Степан ще тоді не мав спокою, хотів зголоситися до війська. Але і я просила, та й сам розумів, що не дам ради сама з трьома дітьми, ще тоді школярами», – продовжує Ірина Кіяк.

Коли росія напала на Україну повномасштабною війною, Степан сказав дружині, що має бути там, щоб боронити дружину, дітей та онуків.

«Він мобілізований. Коли принесли повістку, вдома була лише мама. Взяла її. Вручила зятеві увечері, а він, наче чекав того, взяв і вже наступного дня поїхав на військкомат. Завдання, які перед ним поставила держава, виконує. Думаю, що сумлінно і якісно. Бо це у нього в крові», – говорить дружина військового.

Сьогодні морозного, зимового дня, 9 січня, Степану Кіяку виповнилося 53 роки. Ми від імені усіх краян разом з дружиною Іриною, донечкою Уляною,  синами Мар’яном та Назарком, онуками Михайликом, Ігорчиком-Матвійком, тещею Марією, хрещеними батьками Стефанією і Володимиром, настоятелем храму отцем Андрієм та дяком Іваном адресуємо щирі вітання.

Дякуємо воїну, який став на захист своєї сім’ї та Держави і чекаємо з перемогою!  Вклоняємося, Степане, перед Вашою мужністю. Завдяки Вам і усім нашим захисникам у такий непростий час у нас є можливість жити і працювати тепер та мати майбутнє.

Боріться за країну, за нашу спільну перемогу, а ми забезпечимо Вам надійний тил. 

До слова, завжди вдячні землякам, які приносять до нашої редакції потрібні речі для фронту чи донатять кошти на певні збірки.

Ось і ми через дружину Ірину для Степана Кіяка до дня народження передали каву і до кави, якими когось з воїнів хотіла пригостити пані Марія зі Старого Самбора, яка працює в Італії та приїхала на Різдвяні свята додому.

Ваш Голос Прикарпаття