28 Лютого, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

У Торчиновицькому старостинському окрузі оплакують Героїв Івана Никеля та Дем’яна Шкварка

Поширити

Війна продовжує забирати справжніх. Сьогодні, 24 лютого, у річницю повномасштабного вторгнення, стало відомо про двох Героїв з Торчиновицького старостинського округу, які загинули за волю і кращу долю України.

«Весь наш округ глибоко переживає і сумує за відданими патріотами, що захищали нашу рідну землю від рашистських окупантів. Загинув Дем’ян Шкварок та Іван Никель, обидва з села Торгановичі, обидва порядні, відповідальні і добрі люди, справжні патріоти», – розповідає Мар’яна Хилинська, діловодка Торчиновицького старостинського округу.

Івану Никелю, 34 роки. Коли почалося повномасштабне вторгнення, записався до лав територіальної оборони. Проходив вишкіл, був на Київщині, зокрема Бучі й Ірпені,  відтак став воїном 93 окремої механізованої бригади «Холодний Яр».

Іван родом з Дубрівки, одружився у Торгановичах, був добрим сім’янином – чоловіком, батьком.

«Він дуже старався, щоб його дружина та донечки все мали, їздив по заробітках, працьовитим був і старанним. Важко буде Соломії з дівчатками. Дуже любив Карінку і Каролінку, молодшій – 4 рочки, старша – п’ятикласниця. Тато хотів для них успішної України», – розповідає брат дружини полеглого Героя.

«Іван Никель героїчно загинув у бою в околицях Бахмута. Він проявив хоробрість, мужність, стійкість, тримаючи позиції, не дав можливості оркам після багаторазових спроб прорватися через захисні редути», – розповідає староста Зіновій Припін.

Дем’яну Шкварку 24 роки. Він, закінчивши строкову службу, підписав контракт.

«Був воїном Національної Гвардії, виконував свій військовий обов’язок по захисту Вітчизни у Запоріжжі. Героїчним вчинком було те, що він прикрив собою своїх товаришів по службі під час обстрілу і наступу ворожих військ», – розповідають у Торчиновицькому старостинському окрузі.

В скорботі залишилися батьки, брати, сестри. Хлопець був наймолодшим у сім’ї, де було семеро дітей. А за кілька днів до загибелі Дем’ян наснився матері. Пані Марія дуже чекала сина, щоб обняти живим…

«Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблих Героїв. Важко підібрати слова, щоб розділити Ваше горе втрати найрідніших людей. Хай прийме їх Господь до квітучого саду, де немає сліз і печалі! Вічна пам’ять і слава українським Воїнам, які захищають Батьківщину та кожного з нас!!!» – написали на сторінці Торчиновицького старостинського округу.

Ваш Голос Прикарпаття