21 Червня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

У річницю повномасштабного вторгнення молитимемось за перемогу України у війні

Поширити

Завтра, 24 лютого, у день, коли рік тому росія здійснила повномасштабний наступ, в Україні оголосили загальнонаціональний день молитви, посту і милостині.

«Добігає перший рік від віроломного повномасштабного вторгнення росії до України. На жаль нині ми бачимо, що новини говорять нам про великий наступ росії та мобілізацію військ для повторного масштабного нападу на Україну. Всі ці події набувають свого апогею з наближенням річниці відкритого воєнного вторгнення – 24 лютого. Саме на цей день передбачають якусь нову військову операцію та масований ракетний обстріл», – йдеться у звернені Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій. У Старому Самборі у храмі Св. Миколя буде тривати 12-годинна безперервна молитва за мир в Україні.

«Ми пережили дуже важкий рік. Україна стоїть! Україна бореться! Україна молиться! Впродовж року ми переживали багато хвиль нагнітання, як і в ці дні. Люди вміють починати війну, а Господь знає, як її завершити. Стіймо в молитві з вірою, підіймімо руки до небес. Молитва залізо ломить. Хай наша молитва поломить списи ворогу. Стіймо з вірою і не сумніваймось, що Господь приведе нас до перемоги», – каже отець-декан Старосамбірської УГКЦ Михайло Николин.

Ваш Голос Прикарпаття