25 Червня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

У своє сторіччя Євфросинія Люсьо запевняє, що Україна переможе

Поширити

Сьогодні, 7 травня, у Хирівській громаді неординарна і дуже приємна подія: свій 100 – річний ювілей відсвяткувала Євфросинія Ігнатівна Люсьо, з Хирова

Привітали ювілярку голова Мирослава Королюк та секретарка Мирослава Серединська.

Кожний 100-річний ювілей є гордістю нашої Старосамбірщини. Бо в кожної людини своя історія, свої секрети довголіття.

Таку подію можна назвати найграндіознішою в житті не тільки ювілярки, але і всієї громади. Ці люди є очевидцями багатьох історичних подій минулого століття, носіями наших традицій, глибокої життєвої мудрості. Складною була доля Євфросинії Ігнатівни, та сьогодні, побачивши жінку на своїх ногах, при світлому розумі й розумінні подій в державі, усвідомлюю, що Господь не просто нагородив її довгими літами. Заслужила! Бо добра, щира, працьовита, людяна“, – написала у Фейсбуці голова Хирівської міської ради Мирослава Королюк.

Гості вклонилися життєвій мудрості ювілярки, багатому досвіду, незламності перед воєнними лихоліттями, які випали на її долю. Побажали міцного здоров’я, щастя, радості, благополуччя та ще довгих років у хорошому настрої. Особливо вразило те, що пані Євфросинія орієнтується у страшних подіях сьогодення й запевнила: наша Україна переможе!

Ми з Мирославою були дуже вражені вже з самого початку, як завітали в оселю ювілярки. Вона рівна, як свічка. Виглядає років на 80 максимум. З нею цікаво спілкуватися, має добру пам’ять. Переживає, що в Україні війна. Проте з глибини своєї мудрості запевняє, що ми переможемо“, – ділиться враженнями Мирослава Королюк.

Ваш Голос Прикарпаття