25 Червня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Кожен воїн має опору: Оксана Петрівська прообраз української матері

Поширити

Оксана Петрівська – мати трьох синів. Степан загинув за Україну на східному фронті в 2014. Йому назавжди 22… Й сьогодні він із небесним батальйоном продовжує боротьбу.

Іван та Михайло стали на захист Батьківщини у 2022.

За кожним воїном надійним муром та опорою є вона – Мама! Мама Героя!

Сьогодні, 8 травня, в Україні відзначають День матері. Українська мати – жертовна. Говоримо про Оксану Петрівську, як приклад. Вона стала для нас прообразом тієї незламної української матері. На її очах бринять сльози від початку російського вторгнення на українську землю. Адже тоді, у 2014 році, не задумуючись ні на мить, її син зробив свідомий вибір. Пішов боронити Україну. Прикро, бо його життя російська зброя обірвала надто рано. З того часу мама Оксана тільки пригадує свого допитливого, зі щирими очима, доброго і такого мужнього сина Степана… І ронить гіркі сльози своєї втрати. Потайки, аби ніхто не бачив. Особливо сини Іван та Михайло.

До слова, Степан та Іван – близнюки. Ми знаємо, що пані Оксана абсолютно не публічна людина. На інтерв’ю вона не погоджується. Їй боляче все згадувати,. Розуміємо. Тому її історію розповідаємо самі.

Написати тематичну публікацію до Дня матері саме про маму Петрівську нас надихнув факт, який випадково дізнались нещодавно. Іван та Михайло продовжили місію свого брата. Без вагань стали на захист України. У перші дні повномасштабного вторгнення російської федерації хлопці вступили до лав тероборони. Молодший Михайло зараз там, де пекельно гаряче. Материнське серце знову розривається від хвилювань. Думки матері зараз полонили молитви за дітей. Материнські очі далі плачуть. А душа щиро вірить, що Бог вбереже у цьому страшному герці її синів та усіх захисників і захисниць, які зараз роблять святу справу. Стоять за нашу державу, за український народ. Стоять за кожного з нас. «Хвилююсь… Молюсь… Вірю, що все буде добре», – не стримуючи сліз телефоном промовила пані Оксана.

Ця публікація має ще одну мету. В мережі Фейсбук ми побачили прохання про допомогу. І її потребують хлопці, які в ці дні тримають схід. Серед них і син нашої героїні. Михайло та його побратими потребують тепловізора. Сьогодні уже, мабуть, кожен знає, що це річ дорога, але вкрай необхідна. На прохання уже відгукнулось багато людей, однак грошей все ж не вистачає. Об’єднаймося! Допоможімо Михайлу успішно завершити ту справу, яку розпочав його брат Степан – раз і назавжди прогнати москаля з нашої країни!

Номер картки: 5168 7427 2501 9826 (Петрівська Оксана Михайлівна).

Наближаймо перемогу разом. Віримо у наших захисників. Віримо в нашу перемогу. Низько вклоняємось матерям кожного зі захисників. Нахай Оксана Петрівська і кожна мама дочекається свою дитину з цієї війни. Молимось за це!

Ваш Голос Прикарпаття