21 Червня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Стрілківські ліцеїсти – перші у грі “Сокіл-Джура”

Поширити

10 червня у Стрілках провели юнацько-спортивну військово-патріотичну гру «Сокіл-Джура». Її організатором став відділ освіти, молоді та спорту Стрілківської громади.

Участь у змаганнях взяли 6 команд: з навчальних закладів села Тур’є, Бусовиська, Верхнього Лужка, Головецька та Стрілківської середньої школи і ліцею.

Юнаки та юнки змагалися у впоряді, різних конкурсах та естафетах.  Гарний уже канікулярний настрій, мальовничі краєвиди, хороша атмосфера сприяли емоційному піднесенню у школярів.

Все ж, у доброзичливій та дружній атмосфері, визначилися сильніші. Переможцями стала команда Стрілківського ліцею, друге місце у школярів Бусовиська, третє – опорний заклад села Головецька.

Усіх учасників нагородили дипломами та медалями, переможців – грамотами  та кубками. А підприємець Наталя Дрозд подбала, аби усі учасники змагань посмакували солодощами. Про це нашому сайту розповіла керівниця відділу освіти, молоді та спорту Тетяна Голубко.

Специфікою заходу стало те, що вперше такі змагання провели серед учнів молодшої школи, а в деяких командах разом з місцевими дітьми змагалися й ті, які приїхали до Стрілківської громади, втікаючи від війни.

Ваш Голос Прикарпаття