24 Травня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Старий Самбір має свою футбольну команду

Поширити

Спортивна неділя, 16 травня, для Старого Самбора була особливою тим, що на міському стадіоні вперше на чемпіонаті Старосамбірщини виступила команда міста.

Про це не без гордості розповів журналістам нашого видання депутат Старосамбірської міської ради Ігор Піхоцький, палкий прихильник спорту, який і нас запросив не оминути цю подію.
“Так склалося, що в останні роки хлопці міста не грали футбол, багато з них виступали за села. Факт, що є команда “Кар’єр-Дністер”, яка грає на область, крутий. Але хлопців з міста там практично немає. А спорт він же гартує, об’єднує, здружує, розвиває та робить з хлопців справжніх чоловіків. От і ми працювали над тим, щоб створити команду в Старому Самборі, яка би виступала на чемпіонатах Старосамбірщини. Все робиться для того, щоб футбол у нашому регіоні був. Мені було якось прикро, що місто колись райнного значення, а тепер центр територіальної громади, не має своєї команди. Тепер команда є! І всі від того раді”, – розповідає Ігор Піхоцький.

Цього дня у матчі з футболістами Старого Самбора змагався футбольний клуб “Топільниця”. Поєдинок закінчився з рахунком: 3:2.

Привітати команду та побажати успішного старту та вдалих виступів у футбольному сезоні прийшов і міський голова Старого Самбора Ігор Трухим. Він зазначив, що міська рада посприяла фінансово, аби команда була.
Ще однією родзинкою події було те, що команди отримали подарунки – комплекти футбольної форми та м’ячі від одного із найуспішніших тренерів України Мирона Маркевича. На жаль, він сам з певних причин не зміг прибути до Старого Самбора, але подарунки футболістам вручили.

Марія КУЗЬМИН.

Ваш Голос Прикарпаття