25 Червня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Старосамбірська міська рада просить не нехтувати сигналами повітряної тривоги

Поширити

Старосамбірська міська рада опублікувала на своєму офіційному сайті звернення до всіх власників торговельних закладів, керівників промислових та продуктових ринків, залізничного вокзалу та автостанцій з масовим перебуванням людей. Мова йде про необхідність дотримання встановлених заходів безпеки під час оголошення повітряних тривог.

“Наголошуємо про необхідність термінового припинення роботи таких закладів та евакуації відвідувачів та пасажирів у безпечні місця (найпростіші укриття); до всіх власників закладів харчування та торгівлі незалежно від форм власності – про необхідність термінового припинення роботи таких закладів; мешканців житлових будинків незалежно від поверховості – про необхідність термінового залишення житлових приміщень та зайняття найпростіших укриттів. Будьте пильні, дотримуйтесь правил безпеки та бережіть себе” – йдеться у зверненні.

Нагадаємо, 27 червня о 15:53 год. у місті Кременчук російська ракета влучила в будівлю ТЦ «АМСТОР». Полтавська обласні військова адміністрація повідомляє, що унаслідок обстрілу торговельного центру загинуло 18 осіб (з яких 1 особа померла в лікарні), під час розбору завалів виявлено 8 фрагментів людських тіл. Однак ця цифра не остаточна. За медичною допомогою звернулося 65 осіб, з них 26 було госпіталізовано до лікарні інтенсивного лікування

Ваш Голос Прикарпаття