21 Червня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Бойова автівка від Старосамбірської міської ради уже виконує завдання на фронті

Поширити

Марія КУЗЬМИН

Працівники Старосамбірської міської ради для потреб ЗСУ придбали автомобіль. Він уже в одній з військових частин, і виконує бойові завдання для захисту України та звільнення наших земель від ворога.

 «Ми реагували на звернення командира військової частини, полковника Володимира Турянського, який є вихідцем з нашого міста. Відповідно на той час, коли отримали запит, громада уже неодноразово жертвувала кошти на потреби війська. Тому разом з працівниками міської ради цей раз вирішили самі придбати автомобіль, певний відсоток від зарплат дали на цю потребу.  І це те найменше, що ми можемо зробити для наших захисників, адже це краплина в морі в порівнянні з тим, що роблять військові на передовій», – каже міський голова Старого Самбора Ігор Трухим. 

Зазначимо, Володимир Турянський – військовий, який народився, зростав і навчався у Старому Самборі. У перші дні повномасштабного вторгнення росія вбила його єдиного сина Олега, якому не було ще й 18 років. Він  був студентом Київського військового інституту Національного університету ім. Т. Шевченка. Хлопець  мав стати офіцером, натомість отримав звання лейтенанта посмертно. Хоронили Олега у Старому Самборі.

Старосамбірська громада планує ще дві автівки віддати на потреби війська.

Нагадаємо, у травні Старосамбірська громада подарувала захисникам бойовий автомобіль для потреб добровольчого батальйону «Карпатська Січ». На ній разом із побратимом Володимиром Лоїшем, посадовцем Старосамбірської міської ради, на фронт відправився Заслужений артист України Юрко Юрченко.

Міський голова Старого Самбора Ігор Трухим дякує усій громаді, яка попри все, допомагає фронту, долучається до перемоги.

Автомобіль у війську – завжди необхідна річ, і цей черговий, який уже у наших військових, потішив їх. Кажуть, що  з ним добре виконувати бойові завдання. А до міської ради військова частина передала подяки, зазначивши, що для перемоги дуже важливою є підтримка тилу.

Ваш Голос Прикарпаття