15 Квітня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Шануємо довгожителів: Старосамбірська громада вітає ювілярів

Поширити

Торгановичі, Біличі, Лаврів, Спас – села Старосамбірської громади, де у роданих Голопич, Яким, Нанівських, Бриличів Господь зволив дожити рідним до 90чи 95-ліття. Саме до цих сімей впродовж березня приходили місцеві старости та посадовці міської ради. Адже в громаді вже другий рік поспіль започатковано чудову традицію: урочисто вітати ювілярів, які відзначають 90, 95 та 100 років. Цього року привітання з нагоди поважного віку прийняли уже 13 жителів. Загалом, впродовж 2024 року таких людей у громаді є біля 40.

Для нас надзвичайно важливо висловити шану та повагу людям, які прожили довге та плідне життя. Довгожителі для нас важливі, бо цеприклад стійкості, оптимізму та прагнення до життя. Їхні історії надихають пройти через  труднощі  сьогодення  та вірити у свої сили. Шанування довгожителів – це чудова можливість для згуртування громади. Це дає людям відчуття єднання та підтримки, а також робить нашу громаду більш людяною та турботливою. Їхні розповіді про минуле, поради та настанови можуть бути безцінними для молоді. Довгожителі – це живий зв’язок з історією та традиціями нашого краю. Їхні спогади допомагають нам краще зрозуміти минуле та зберегти свою культурну спадщину», – каже голова територіальної громади Ігор Трухим.

У березні 90-річчя святкували Марія Голопич, Катерина Яким, Василь Брилич.

Устині Нанівській виповнилося 95. 

Під час урочистих візитів ювілярів вітають з поважними датами, вручають квіти, висловлюють щирі слова вдячності за їхню багаторічну працю та внесок у розвиток громади. Окрім того, вручають грошовий сертифікат на суму 3 тисячі гривень.

Старосамбірська громада щиро дякує своїм довгожителям за їхню багаторічну працю, мудрість та щиру турботу про рідних. Ми бажаємо їм міцного здоров’я та щасливих моментів у колі рідних та близьких!

Ваш Голос Прикарпаття