20 Травня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

росія вбила батька двох дітей: під Бахмутом загинув Мар’ян Волошин з Великої Сушиці

Поширити

У Великій Сушиці Хирівської громади оплакують Полеглого Героя. Вчора, 22 лютого, стало відомо, що в боях за Україну загинув 40-річний Мар’ян Волошин.

«Страшна і трагічна звістка сколихнула нашу школу, село. У безжальній, нещадній війні, захищаючи рідну землю у Бахмуті, героїчно загинув наш мужній випускник Мар’ян Волошин.  Уся шкільна родина сумує і висловлює щирі співчуття батькам, дружині, донечці, синочкові та усій родині Героя. Нехай Господь Милосердний дасть їм мужності і сили пережити таку страшну втрату», – написали на фейсбук-сторінці Великосушицької школи.

Відомо, що Мар’ян Волошин добровольцем став на захист Батьківщини ще у перші дні повномасштабного вторгнення. Не мав бойового досвіду. Пішов за Україну, за дружину, за своїх дітей. На жаль, росія вбила його.

«Мар’ян народився 7 вересня 1982 року. Ще такий молодий – усе життя було попереду. Був добрим чоловіком. Таким, знаєте, господарським. У нього не те що досвіду бойового не було, він і в армії не служив.  Але у такий важкий час вважав своїм обов’язком стати на захист країни. Добровольцем пішов до війська у перші дні повномасштабної війни. Розділяємо біль втрати з рідними. Висловлюємо співчуття матері, дружині, двом осиротілим діточкам», – каже староста Великої Сушиці Михайло Середницький.

Нагадаємо, це уже третій полеглий Герой, якого оплакує Велика Сушиця. У квітні тут попрощалися з полеглим на Донеччині Олегом Келибердою. 21 грудня на Бахмутському напрямку загинув 26-річний розвідник 80 ОДШБ Віталій Заріцький.

Ваш Голос Прикарпаття