20 Травня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

«Ще недавно приїжджав додому»: під Бахмутом загинув Віталій Заріцький з Великої Сушиці

Поширити

Хирівська громада знову у скорботі. Зі східного фронту чергова трагічна звістка. росія вбила молодого мужнього захисника Віталія Заріцького з Великої Сушиці.
«У бою з московськими окупантами 21 грудня у Бахмутському районі Донецької області загинув наш земляк, мешканець села Велика Сушиця, рядовий Заріцький Віталій, 1996 року народження. Захищаючи нас з вами, Герой отримав поранення несумісні з життям», – повідомила Хирівська спілка ветеранів та інвалідів АТО-ООС війни з росією.
Віталій народився й зростав у селі Велика Сушиця. Був старшим із трьох синів у своїх батьків. Служив у армії. Згодом підписав контракт зі Збройними Силами України. Учасник АТО. Як тільки почалось повномасштабне вторгнення, Віталій добровольцем пішов до війська. Не чекав повістки. Вдома залишив дружину та двох діточок. Був розвідником у 80 окремій десантно-штурмовій бригаді.

«Про Віталіка сьогодні важко говорити без сліз. Я його навчала, була класним керівником. Знаєте, він був таким дуже добрим хлопцем. Вихований, спокійний, ввічливий і працьовитий. У школі вчився добре, сумлінний учень. Старший син у сім’ї. Він шукав себе. І, мабуть, таки бачив себе саме у війську. Стрико його, до речі, теж зараз воює у гарячій точці в складі 80 ОДШБ.
Ще недавно Віталій приїжджав додому, був у селі. А сьогодні його вже нема… Розум відмовляється вірити…»
, – розповіла нашому сайту Галина Княжик, односельчанка та вчителька полеглого Героя.

У Віталія залишись батьки, овдовіла молода дружина Христина, осиротіли 6-річний син Сашко та 3-річна донечка Злата.
Нехай добрий спомин про Героя закарбується у пам’яті рідних, друзів, односельчан, побратимів та всіх українців, за яких воював та віддав життя Віталій Заріцький.

Назавжди 26 років…

Ваш Голос Прикарпаття