25 Червня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Молодь Старосамбірської громади гастролює з благодійною виставою. Уже зібрали кошти на 6 FPV-дронів

Поширити

Плідно завершили навчальний рік вихованці театрального відділення Старосамбірської мистецької школи, з якими працює Назар Титар. Колектив дивує жителів Старосамбірщини не лише своїми талантами, а вносить суттєву лепту до спільної української справи – наближає Перемогу.

Понад 60 тисяч зібрали на благодійних виставах у Страшевичах, Торгановичах, Старому Самборі, Верхньому Лужку, Великій Лінині, Стрільбичах, Бачині.

Вистава «Боже_вільна любов», яку написав Назар Титар, дарувала глядачам позитивні емоції – бо в ній людські долі, стосунки, таємниці, вир почуттів. А головне – щирість виконавців.
Ми попросили автора вистави, молодого режисера і керівника театрального відділення поділитися враженнями від гастролей:

«Враження неймовірні, в кожному селі приймали гарно і з теплом, глядачі були всюди щедрі на оплески. Юні актори кожного разу дуже хвилювались, але як тільки виходили на сцену – забували про страх і віддавались на всі 100%. Вистава з дуже непередбачуваним сюжетом, тому підслуховуючи думки людей, вони були здивовані і спантеличені такою кінцівкою (в хорошому сенсі). І найголовніша моя мета, як автора і режисера успішно, вдалась – спонукати глядача ще більше цінувати своє життя і людей, які поруч. Ну і звісно наша місія на підтримку ЗСУ – майже виконана, назбирали на 6-fpv дронів, замовляємо і будемо відправляти на передову нашим хлопцям. Діти дуже щасливі, що своїм талантом і працею також зможуть долучитись до спільної перемоги», – каже Назар.

Ваш Голос Прикарпаття