25 Червня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Іван Мартич набрав 200 балів на ЗНО з біології

Поширити

Марія КУЗЬМИН

Випускник Старосолянського НВК Іван Мартич вчергове потішив великими успіхами – набрав максимальний бал на ЗНО з біології. Ми, до речі, про цього юнака пишемо не вперше. Бо Іван приємно вражав краян і раніше. Спершу перемогами на районних олімпіадах, відтак двічі абсолютний переможець обласних олімпіад.

Також мав І місце і на Всеукраїнському рівні. Коли навчався у 9 класі Старосамбірської школи № 1, отримав з рук Лілії Гриневич, тодішньої міністерки освіти і науки, диплом лауреата стипендії президента. Впродовж року на банківську карточку школяр отримував 2 тисячі 600 гривень. Звісно, за такими досягненнями немало сумлінної роботи над собою. Весь свій вільний час Іван присвячував глибшому вивченню біології, дуже багато працював самостійно.

До речі, Івановим репетитором була мама – Марія Іванівна Мартич, вчителька Старосамбірської школи № 1. Сказати, що результат несподіваний – на цей раз не підходить. Це, радше, той факт, який доводить, що праця ніколи не буває марною. А якщо це клопітка, наполеглива праця, помножена на талант від Бога, то й результат – найвищий!

До слова, результати ЗНО з інших дисциплін в Івана теж хороші: з української мови – 195 балів, з математики – 184. Хлопець чітко знає, куди вступатиме: до Київського медичного університету ім. О. Богомольця. Там вчився і його старший брат, тепер уже лікар.

Ми переконані, що майбутній медик Іван Мартич врятує не одне життя українців. Пишаємося! І бажаємо щасливих життєвих доріг!

Ваш Голос Прикарпаття