19 Квітня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Війна забрала батька у дворічного Тимофійка: загинув Андрій Слопак з Кобла

Поширити

Чергова гірка звістка сколихнула Старосамбірщину. Знову війна забирає кращих. Росія вбила нашого земляка, захисника Андрія Слопака зі села Кобло.

Андрій Слопак з Кобла у серпні цього року міг би святкувати свої 32 роки. Однак війна та одвічний ворог України розпорядились по іншому. Андрій отримав поранення на Запорізькому напрямку. Медики Дніпра, а відтак – Києва боролися за його життя. Та, на жаль, воїн помер у госпіталі столиці.

«Андрій воював у АТО. Коли почалась повномасштабна війна теж не зміг просто сидіти вдома. Добровольцем зголосився до війська. Служив у Самбірській частині «саперів», – розповіли нам у Страшевицькому старостаті.

Усі запам’ятали чоловіка як активного та життєрадісного, щирого та працьовитого.

«Боляче… Дуже боляче сприймаємо кожну втрату. Андрій був такий, знаєте, активіст. Брав участь у різних патріотичних заходах. У нього завжди на першому місці була Україна, війна. Він цим жив, переймався майбутнім своєї держави. Тому й воював. На жаль, загинув… За Україну, за кожного з нас. Без сина залишились батьки, овдовіла молода дружина Марта, осиротів синочок Тимофійко. У серпні йому буде два рочки», – каже Іванна Фарило, діловодка Страшевицького старостинського округу.

За офіційною інформацією, від початку повномасштабного вторгнення у Страшевицькому старостинському окрузі є 5 полеглих Героїв, та двоє зниклих безвісти.

Ваш Голос Прикарпаття