21 Червня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Добрі справи робити легко: або п’ятірка нагод, коли ви можете стати помічниками Святого Миколя

Поширити

Марія КУЗЬМИН

Чи не найулюбленішим святом, і не лише для малечі, є День Святого Миколая. Чудотворець власним прикладом демонструє, як варто творити добро – безкорисливо і на Славу Божу. Справжнє добро випромінюють люди, які дають, не чекають чогось взамін. Вони лише хочуть зробити інших щасливими. У той час, як довколо бачимо багато негативного, так важливо пам’ятати, що добрі справи не лише урівноважують чорно-білі терези життя, а й дарують тим, хто найбільше цього потребує, справжнє диво. Пам’ятаймо, що блаженніше давати, ніж приймати. Ми ділимося з вами місцями, у яких маєте нагоду стати помічниками Чудотворця.

ПЛАСТОВА СТАНИЦЯ СТАРОГО САМБОРА

Як і впродовж багатьох років, пластуни Старого Самбора є добрими помічниками Святого Миколая. Вони зібрали листи від дітей, які залишились без батьківського тепла і організовують збір. А до небайдужих звертаються так: «Розпочався грудень. Місяць, коли кожен з нас намагається обрати найкращий подарунок своїм близьким, а всі іграшки з прилавків повільно скочують під подушки малечі. Повітря сповнене атмосферою свята. Ідеальний час, щоб подарувати комусь диво. Кожного року старосамбірські пластуни займаються організацією збору коштів для того, щоб радість від отриманого подарунку могли відчути всі без вийнятку. Запрошуємо й вас долучитись до доброї справи!», – йдеться у пості в соцмережах. Якщо є люди, які хочуть відповісти на листи діток або долучитися зо збірки звертатися за телефоном: 0988830444.

СТАРОСАМБІРСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ
Тут перебувають на обліку діти з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, також літні люди, які без стороньої допомоги не можуть впоратися самі. Звісно, вони отримують пенсії, за ними хтось доглядає. Але так є щодень. Але ж і вони бажають див та піднесення з нагоди такого чарівного для всіх свята. Не у наших подарунках річ, а в тому чи вміємо дарувати любов, добро, казку.

Міський центр надання соціальних послуг закликає небайдужих жителів Старосамбірської громади долучитися до благородної місії та стати помічником Святого Миколая.
У торгових точках Старого Самбора розставили скриньки для пожертв. Також можна давати і миючі засоби чи продукти.

Як нам стало відомо, у Старосамбірській громаді є до сотні осіб, яким дуже потрібна наша з вами увага та підтримка.

Якщо у вас є питання чи власні ідеї, як можна долучитися до доброї справи, за детальнішою інформацією можна звертатися за номерами телефонів: 0964068332 (Ліляна); 0971876135 (Марія), 0672513725 (Галина).

СТАРОСАМБІРСЬКА БІБЛІОТЕКА
Цього року тут організували благодійну акцію «З вірою в диво». Вона проходить під гаслом: «маєш – поділись, потребуєш візьми». Допомагатимуть дітям-сиротам, дітям з особливими потребами, сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах. Бібліотекарі заохочують приносити одяг, взуття, забавки, канцтовари, солодощі. Збір проводиться за адреою: м. Старий Самбір, вул. Л. Галицького, 43, бібліотека (2 поверх). Детальну інформацію можна довідатися за телефонами: 0964601786 (Уляна); 0675868588 (Наталя).

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ДІАБЕТ – НЕ ВИРОК»
«Незабаром день Святого Миколая. Всі чекають на подарунки, а діти особливо. Наша благодійна організація теж долучається і готує подарунки маленьким пацієнтам. Крім сенсорів, для діток хочемо ще зробити сюрприз. Щиросердечно просимо вас взяти участь у цьому невеликому, але дуже потрібному заході.
Будьмо теж трішки Миколаями.
Чим можна допомогти?
Фрукти, забавки, канцтовари, кошти на сенсори для цілодобового моніторингу цукру в крові дітей. Детальніше за телефоном: 0986045873(viber)
Реквізити рахунку: №UA9732 57960000026004300366945 (UAH) Код отримувача 44327619
Отримувач платежу Банк МФО банку БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ДІАБЕТ – ЦЕ НЕ ВИРОК
МФО банку 325796
Номер карти банку 4149 4390 4459 4897
В призначенні платежу вказати на сенсори», – звертається до краян Андрій Лазірко, керівник благодійного фонду.

НАГОДА, ЯКУ ОРГАНІЗУЄТЕ ВИ
У попередніх чотирьох позиціях, як ви помітили, категорії людей повторюються. Можна когось критикувати, можна говорити, що це питання держави, а можна долучитися, при цьому радіючи, що маємо чим ділитися. Інша ж нагода. Очевидно, багато хто з нас навколо себе знає і бачить людей, яким потрібна наша допомога. І ми серцем відчуємо, як і чим допомогти. Це можна робити завжди, а надто у цю чудову казкову передсвяткову пору. Пам’ятаймо, що беручи, наповнюємо руку, віддаючи, наповнюємо серце.

Ваш Голос Прикарпаття