17 Липня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

«Батько наш Бандера»: Стрілківська громада виконала на Мшанецьких колибах. Естафету передали Старому Самбору

Поширити

Стрілківська територіальна громада долучилася до всеукраїнського флешмобу «Батько наш Бандера». Патріотичну пісню про лідера Українського націоналістичного руху виконали просто неба, серед мальовничої природи – на Мшанецьких колибах.

До акції долучили апарат сільської ради, працівників культури громади, директорів навчальних закладів, школярів. Діти виконували композицію на сопілках.

Загалом, у цьому заході взяли участь 95 людей, 40 дорослих та 55 сопілкарів з опорного закладу ім. о. Михайла Вербицького села Стрілки та Топільницької школи.

На початку відео голова територіальної громади Микола Дрозд зазначив, що Стрілківська територіальна громада приймає патріотичну естафету від Турківської та передає Старосамбірській та Східницькій громадам.

«Це велике піднесення. На такому енергетичному рівні. Отримавши естафету, наш голова Микола Дрозд запропонував місцем проведення акції обрати Мшанецькі колиби, де особливо позитивна енергетика. Нікого не доводилося вмовляти взяти участь у флешмобі. Практично без репетицій. Але було напрочуд злагоджено, атмосферно і патріотично. Гадаю, у відео ми цю атмосферу передали і глядачам», – розповідає керівниця гуманітарного відділу Стрілківської громади Тетяна Голубко.  

Зазначимо передісторію цього флешмобу.  Все почалося зі Львова. Після уроку, на якому школярів знайомили з біографією Провідника ОУН Степана Бандери, четверо дівчат заспівали цю пісню у класі, започаткувавши таким чином флешмоб і спричинивши шквал обурень у російському інформаційному просторі. Це було напередоні Дня захисників і захисниць.  

У різних українських містах і селах молодь підхопила пісню «Батько наш – Бандера» і цей флешмоб набуває дедалі більшої популярності у Twitter, TikTok та Instagram. Школярі та студенти співають пісню у різних місцях. Тепер його співають у різних закладах культури та освіти.  

Фото та відео Стрілківськогої громади.

Ваш Голос Прикарпаття