19 Квітня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

20 років тому Старий Самбір визнали історичним містом

Поширити

Марія КУЗЬМИН

Саме цій непересічній події присвятили відкриту першість міста зі швидких шахів. Тривав спортивний захід упродовж двох днів: суботи-неділі, 24-25 липня, у приміщенні шахового клубу «Дебют». І проходив під патронатом Старосамбірського міського голови Ігоря Трухима. 20 прихильників інтелектуального виду спорту взяли участь у цьому заході. Змагалися шахісти за швейцарською системою з контролем часу, переможці визначалися за найбільшою кількістю набраних очок.

Отже переможцями стали: Ярослав Грицак, Володимир Ковтун, Василь Андруник, який народився і зростав у Старому Самборі, а тепер викладач кафедри інформаційних систем та мереж Львівської політехніки.

Власне, його ми і попросили поділитися враженнями: «Приємно відчувати себе своїм вдома, спостерігати позитивні зміни в рідному містечку. Спершу не розглядав турнір, щоб взяти участь у ньому. Спробувати свої сили в подібному змаганні серед дорослих дуже хотів мій синочок Ярослав, якому 10 років. Я ж вирішив виступити для «моральної підтримки». Дуже приємно і навіть ностальгічно було знову зіграти в шаховому клубі, де проходив навчання під керівництвом свого єдиного тренера Василя Степановича Сольчаника, де пробував свої сили в першостях міста, району, тощо. Власне, дуже важливо, аби в місті продовжували хороші традиції роботи з юними шахістами», – каже Василь Андруник.

Усім учасникам та переможцям вручили заохочувальні подарунки! Нагороджував шахістів секретар Старосамбірської міської ради Ігор Жук. Головним суддею змагань був Іван Хомич.

Ваш Голос Прикарпаття