20 Травня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

ЗСУ відійдуть від Сіверодонецька на більш укріплені позиції, – Гайдай

Поширити

Сьогодні, 24 червня, у ранковому зверненні очільник Луганської військової адміністрації Сергій Гайдай заявив, що нашим Збройним Силам доведеться відійти від Сіверодонецька. Наші захисники вже отримали таку команду.

“Захисники Сіверодонецька будуть відходити з міста на нові, більш укріплені позиції. На жаль, доведеться відводити наших хлопців. Це те, про що ми говорили, що не потрібно розводити “зраду”, ніхто не залишає наших хлопців, ніхто там не допустить оточення. Зараз та ситуація, коли перебувати на розбитих за багато місяців позиціях, просто щоб там перебувати, немає сенсу. Бо з кожним днем пропорційно кількість загиблих на незакріплених позиціях може рости“, – заявив Гайдай.

Також Гайдай додав, що рашисти майже зруйнували Сіверодонецьк, критична інфраструктура знищена вся, пошкоджено 90 % міста, 80% житлових будинків доведеться зносити – відновленню вони не підлягають. Війська рф просуваються в напрямок Лисичанська з Тошківки-Золотого. На околиці вже заходили ворожі ДРГ, атаки пройти вглиб міста були відбиті. З окупованого Старобільська в бік Лисичанська зафіксовано перевезення орками шістьох «Точок-У».

Ваш Голос Прикарпаття