25 Червня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Росію бісить той факт, що Україна буде членом ЄС – Кулеба

Поширити

російське керівництво незадоволене наданням Україні статусу кандидата на членство у ЄС, а слабка офіційна реакція Кремля на відповідне рішення членів Співтовариства є награною.

Про це заявив глава МЗС Дмитро Кулеба в ефірі національного телемарафону, відповідаючи на питання ведучої про “слабку” реакцію РФ на інформацію про надання Україні статусу кандидата на членство в ЄС, повідомляє УП.

Їхня слабкість у реакції (на надання Україні статусу кандидата на членство в ЄС – ред) є, безумовно, награною. Насправді, москву бісить той факт, що Україна буде членом Європейського Союзу“, – сказав він

Він зазначив, що протягом останніх 30 років в українському інформаційному просторі поширювався наратив російської пропаганди про те, що Україна нібито “не потрібна Європі, тому вона має розвернутися у бік Росії”.

30 років цієї роботи (російських пропагандистів – ред) просто нанівець. Україна йде до Європейського Союзу. І це нарешті підтверджено з боку самого Союзу“, – наголосив Кулеба.

Глава українського МЗС додав, що москва “із задоволенням” хотіла б зупинити процес євроінтеграції України, проте вона вже не має такої можливості.

Нагадаємо, в четвер лідери Європейського Союзу на саміті в Брюсселі затвердили рішення надати Україні статус кандидата на вступ до ЄС.

Ваш Голос Прикарпаття