19 Квітня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

У списках звільнених із російського полону є “азовець” зі Старого Самбора

Поширити

Україна повернула з полону 200 воїнів. Серед них — захисники “Азовсталі”, включно з керівниками підрозділів Сил оборони, які оборонялися в Маріуполі. Росіянам віддали Віктора Медведчука. Це офіційна інформація від Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими.

Як пише “УП”, Президент Володимир Зеленський та глава ОП Андрій Єрмак в ефірі телемарафону, полк “Азов” зазначили: “Ми звільнили з російського полону 215 наших людей, серед яких 124 – офіцери. Серед тих, кого звільнили, 108 бійців “Азову”. Серед звільнених також прикордонники, поліцейські, моряки, нацгвардійці, ТРошники, митники, цивільні. Зокрема, Денис Прокопенко “Редіс”, Сергій Волинський “Волина”, Святослав Паламар, Денис Шлега, Олег Хоменко – командири з “Азовсталі” – вони вже перебувають у безпеці”.

Також новині про обмін дуже радіють у Старому Самборі, адже у офіційних списках обміну полоненими є і прізвище захисника, старосамбірянина Олега Пастернака, воїна полку “Азов”.

“Олег подзвонив мені вчора, 21 вересня, пізно увечері. Сказав, що в Україні. Ви не уявляєте, які це емоції… Радіємо, плачемо, дякуємо Богу та усім причетним до цього процесу обміну“, – розповідає брат звільненого земляка Андрій.

Тішимося разом з родиною і разом з рідними та близькими будемо чекати Олега у Старому Самборі.

“Сьогодні зранку натрапила на списки звільнених з полону наших бійців, швидко шукаючи ЛЮДИНУ, за яку щиро переживаю весь цей час, відчуваю як очі “заходяться” слізьми….. Є…….Є……знайшла! ОЛЕГ ПАСТЕРНАК!
Дідусь Олега наш сусід у Старому Самборі, вся сім’я переживала і була в очікуванні звістки.
Дякуємо, що вижив, Слава Богу! Велика вдячність та низький уклін Олеже!”
, – каже Руслана Дашко, яка тепер проживає у Львові.

Зазначимо, Катерину Поліщук, більш відому як “Пташка” з “Азовсталі, також звільнили з російського полону. За долю цієї дівчини вболівала вся Україна та світ. Тепер пташка співатиме на волі.

Світлини з доступних Інтернет-джерел

Ваш Голос Прикарпаття