25 Червня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Молитвою, словом та піснею подякували у Старому Самборі медикам у день їхнього професійного свята

Поширити

Ще рік тому людей, які лікують наші недуги, вітали в третю неділю червня. Але, починаючи з 2023 року, згідно з Указом Президента, дата святкування змінилася. І відтепер День медиків у нашій державі відзначають 27 липня. Коли ж у червні стало відомо, що професійне свято переносять на цей день, медики Старосамбірської громади прийняли це з радістю, пояснивши, що саме 27 липня, вшановують пам’ять Святого Пантелеймона – ранньо-християнського великомученика, який за фахом був лікарем, став відомий як великий цілитель. Медикам лікувати тіло, а священникам – душі.

Саме так наголосила ведуча на урочистостях з нагоди професійного свята медиків після виконання Державного гімну та вшанування пам’яті полеглих Героїв та медиків, і запросила до слова місцевих священників – деканів Михайла Николина та Іоана Білика. Щоб Господь наповнив серця лікарів любов’ю і милосердям, мудрістю і професійною вправністю, дав фізичних, духовних і тілесних сил, коли вони піклуються про інших, у молитвах просили священники.

Також працівників сфери охорони здоров’я Старосамбірської територіальної громади вітали обласний депутат Юрій Доскіч, від Самбірської військової районної адміністрації Віктор Турик та керуючий справами Старосамбірської міської ради Володимир Хітчак.  

Вони дякували представникам найгуманнішої професії за їхню працю, бо незважаючи на виклики, медики громади, долаючи труднощі, відповідально ставляться до своєї роботи.

Окрім вітальних слів, вони вручили відзнаки медпрацівникам громади. За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров’я та високий професіоналізм Почесними грамотами та Подяками окремих фахівців нагородожували від області, району та Старосамбірської міської ради.

Також з привітальним словом до своїх працівників зверталися і керівники первинної та вториннної ланки медицини – Мар’яна Юрчак та Іван Медвідь. Вони також вручили колегам грамоти та подяки.

Це був півторигодинний святковий захід, на якому медики вдягнули не білі халати, а вишиванки, а далі у них щоденна благородна праця, робота, без якої нам не обійтися. Бо, як кажуть у народі, доки здоров’я служить, доти людина не тужить, а якщо підводить здоров’я, то медики нам його поправляють. Тож хай здоровими будуть й вони. А ще мають гарний настрій, який понесли зі собою зі змістовного заходу у своє професійне свято. А вдало доповнили свято таланти Центру культури і дозвілля Старосамбірської міської ради Іван Котовський та Володимир Маланяк.

Як співали у пісні: “Бажаєм щастя, любі лікарі, бажаємо здоров’я і любові, бо ви – найважливіші на землі, хай Бог оберігає ваші долі!”.

Ваш Голос Прикарпаття