21 Червня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

«Вже евакуйовували поранених…»: волонтери передали пікап Олегу Пастернаку та його побратимам

Поширити

Люба КІПОРЕНКО

Всередині липня волонтерка Зоряна Гриб запустила збір коштів на придбання автомобіля для потреб другої роти бригади “Азов”, у якій служить наш славний земляк, захисник Азовсталі Олег Пастернак. Аби допомогти придбати машину для потреб азовця та його побратимів об’єдналось чимало людей: як у фінансовому плані, так і в пошуку відповідного транспорту. Разом зі Зоряною курували ці питання також волонтери Андрій Лазірко та Юрій Качалуп. І, дякуючи усім добрим людям, Зоряна разом із волонтерами та братом Олега відвезли пікап на схід і він вже надійно служить нашим захисниками.

Ми попросили Зоряну поділитися враженнями від поїздки. Тепер вона ще більше переконана, що робить усе правильно й закликає не втомлюватись допомагати війську.

«Поїздка на Схід для мене стала підтвердженням того, що я роблю все правильно і моя робота є потрібною. Той дух, який є серед воїнів, наповнює все навколо і заряджає енергією на нові цілі й подальшу роботу. Кожне знайомство це для мене честь. Ті люди неймовірні, вони виборюють свободу, мужньо тримають оборону. Розумно і виважено підходять до своєї роботи. І ми разом з ними ніколи не здамося. Люди, які живуть заради тебе, а ти заради них», – розповідає Зоряна.

Однак головною метою цієї поїздки, з-поміж іншого, була передача автомобіля для підрозділу азовця Олега Пастернака. Та, на жаль, зустрітися зі славним воїном не вийшло. Бо ж війна… Тут не завжди все виходить так, як ти плануєш.

«В Олега у цей час було багато роботи. Ба більше, були сильні обстріли й він особисто не зміг із нами зустрітися. Побратими Олега виїхали у безпечне місце і ми передали авто та інші необхідні речі. Звісно, дуже хотілось побачити земляка. Віддати йому все особисто і подякувати за відданість, роботу і жертовну службу! Але з розумінням ставлюсь до цього. Його робота та безпека є важливими і першочерговими. Рада, що вчасно передали авто і машина виконує свою роботу. Дякую всім хто долучився», – зізнається волонтерка.

Вже за деякий час отримую у одному із месенджерів голосове повідомлення: «Хотів би, щоб машина працювала тільки для підвезення необхідного на позиції. Але вже евакуйовували нею поранених із нашої роти. Є загиблий. Був штурм. От ця машина пригодилася й для евакуації». Це було повідомлення Олега Пастернака.

Тож бачимо, що автомобіль приїхав вчасно. Уже виконує свою функцію. З короткого повідомлення розуміємо, що ситуація на фронті складна. Є поранені, є загиблі. І так щодня. І не тільки у «Азові». Тому не зупиняймося у допомозі воїнам. Адже вони за нас стоять горою. Будьмо і для них міцною опорою.

Ваш Голос Прикарпаття