15 Квітня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Діти зі Сумщини відпочивають у Старосамбірській громаді

Поширити

З понеділка до суботи, 4-9 вересня, 18 дітей з Охтирки відпочивають у Старому Самборі. Мальовнича природа, добре організована програма, належні умови проживання та відпочинку сприятимуть відновленню дітей, війна до яких близько.

Для гостей буде орагнізована цікава екскурсія Старим Самбором, яку проведе методистка Старосамбірського Центру культури та дозвілля, дослідниця історії міста Юліана Красник.  Також гості відвідають історико-краєзнавчий музей, разом з місцевими дітьми зіграють товаристський матч з футболу. Програмою перебування передбачено спільний концерт, де у дружній атмосфері  юні таланти з Охтирки презентуватимуть нашим дітям свої творчі здібності, натомість хвилини естетичної насолоди отримають від наших юних талантів.

Гостинно прийняли дітей у готельно-ресторанному комплексі ”Zalzborg”.

«Охтирка на Сумщині, яку інтенсивно обстрілювали російські війська – це вже наші друзі. З часу повномасштабного вторгнення ми неодноразова відправляли їм допомогу. З міським головою Павлом Кузьменком маємо партнерські стосунки. Раді для малих жителів Охтирки створювати незабутні враження, бо ж війна торкнулася цих людей безпосередньо», – каже міський голова Старого Самбора Ігор Трухим.

Додамо, Старосамбірська міська рада налагодила також дружню співпрацю зі ще одним містом на Сумщині – Глухів.  Голова Старосамбірської громади Ігор Трухим підписав угоду про співпрацю з Надією Вайло, міським головою міста Глухів. Ця подія відбулася під час форуму співдружності та співпраці громад Сумщини та Львівщини з громадами Європейського Союзу, що проходив у Трускавці в липні.

Ростислав ЛЕСЬКІВ.

Ваш Голос Прикарпаття