19 Квітня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

У Старосамбірській громаді триває волонтерка “Плетемо заради перемоги”

Поширити

Старосамбірський центр культури та дозвілля долучається до всеукраїнської волонтерської акції «Плетемо заради перемоги». Усіх охочих запрошують долучитися до створення маскувальних сіток для військовослужбовців, які воюють на Запорізькому напрямку.

Розпочалась така чудова патріотична акція 20 вересня. Приємно спостерігати, що щодня старосамбіряни, як невтомні мурашки збираються у Центрі й плетуть заради перемоги.
Організатори уже придумали назву для волонтерів, назвавши їх «павучками».
Долучаються до плетіння, як молодь, так і старші люди.

«Плетіння сіток – справа клопітка і творча, часом марудна, бо треба і достатньо смужок нарізати, і колір підібрати. Але коли до діла беруться талановиті «павучки», то й робота рухається швидше.
Дуже гарна атмосфера тут у нас панує. Усі працюють, спілкуються й у такому дружньому форматі роблять свій внесок у нашу спільну Перемогу. Раді бачити тут наших школярів та вчителів. У один із днів до нас завітала завідувачка Народного Дому Старої Ропи Анна Сольська. Яскравим прикладом свідомості та патріотизму стала старосамбірянка Марія Катинська, яка окрім плетіння, також залишила й донат на потреби війська»
, – розповідають у Центрі культури та дозвілля.

Сітки для плетіння старосамбірянка Наталія Кішик привезла з Варшави. Усього в межах акції планують сплести 7 маскувальних сіток для війська.
І у вас, дорогі читачі, ще є час долучитись до гарної справи. Чекають вас у Центрі культури та дозвілля з 9 до 18 год.

Таку акцію вдалось організувати за підтримки Відділу культури, молоді , спорту та туризму Старосамбірської міської ради та у співпраці зі Старосамбірськими школами.

Ваш Голос Прикарпаття