20 Травня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

У Старосамбірській громаді дбають, аби молодь була інформаційно підкутою

Поширити

«Прояви себе через комунікацію: онлайн та офлайн погляд». Такий тренінг з неформальної освіти провели для молоді Старосамбірської громади.

Його організував відділ культури, молоді, спорту  та туризму і відбувся він у молодіжному простірі “MIND HOUSE”, який облаштовано в Старосамбірській школі ім Героя України Богдана Сольчаника

Цікавими гостями для нас були тренери з soft skills Аня Лозова та Ярина Мірко, які збагатили новими цікавими знаннями шкільну молодь. Аня – психологиня за освітою, розповіла нам про комунікацію, про три важливі критерії в комунікації та помилки які ми допускаємо при комунікації з людьми.

Ярина – це саме та дівчинка, яка у 18 років видала свої дві збірки книжок, а вчора вчила усіх як правильно розкручувати свій бренд“, – розповідає нашому сайту Наталя Васурчак, яка у Старосамбірській громаді курує роботу з молоддю.

Зазначимо, це вже другий захід, який знайомить молодь громади зі світом медіа. Наприкінці березня для старшокласників Старосамбірської громади провели воркшоп з журналістики.

Спікеркою заходу була Сніжана Добромильська, третьокурсниця факультету журналістики ЛНУ, журналістка онлайн видань, випускниця гуртка “Юний журналіст” Старосамбірського Центру дитячої та юнацької творчості.

«Хто володіє інформацією, то й володіє світом. Така фраза є для усіх звичною. Але останнім часом не відповідає дійсності. Бо інформацією володіють усі, ми ж прагнемо, щоб наша молодь інформацією розпоряджалася грамотно. Бо інформація – це теж зброя. І молоді люди успішної України повинні нею вправно володіти», – каже Наталя Васурчак.

Ваш Голос Прикарпаття