20 Травня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

“На дрон для Володі Івасіва”: Добромильська школа долучилася до збору коштів

Поширити

Володимир Івасів з Добромиля з 2016 року стоїть на захисті України. Сьогодні його підрозділ повітряної розвідки звільняє від окупантів українську землю на Херсонщині. Зараз у нас триває збір на нічний дрон для цього підрозділу.

Із допису на нашій Фейсбук-сторінці про збір довідалось керівництво Добромильської школи, у якій навчався Володимир. До редакції зателефонував директор Андрій Керницький та повідомив, що школа долучиться до збору.

Сьогодні, 5 травня, до нас завітала приємна та скромна жінка Галина Литвин і сказала: “Я привезла гроші на дрон“. Вже у розмові ми довідались, що пані Галина працює бухгалтеркою Добромильської школи та саме їй випала почесна місія передати нам зібрані кошти. А це, до слова, 30 088 гривень готівкою та 940 гривень зарахують одразу на картку. На записці так і написано: “На дрон для Володі Івасіва”.

“Коли побачили інформацію про збір, одразу вирішили, що мусимо внести свою лепту. Адже Володя навчався у нашій школі. Тож організували свій міні-збір. Вчителі, техперсонал та учні нашого закладу освіти зібрали на дрон 31028 грн. В акції активну участь взяла Рада ” Добре серце”, що входить до складу учнівського самоврядування школи. Головою Ради є Інна Гик та члени Ради Ксенія Вуйцьо, Ірина Гірник, Катерина Андрухів впродовж тижня волонтерили у школі та місті. Також залучили до акції й батьківські комітети. Підтримуємо наше військо. Віримо в перемогу. Віримо в ЗСУ. Віримо в нашого Володю. Разом до перемоги”, – коментує нашому сайту директор Добромильської школи Андрій Керницький.

Нагадуємо, нещодавно Володимира Івасіва Валерій Залужний нагородив почесним “Срібним хрестом”.

Долучитись до збору коштів на дрон ви можете тут.

Номер картки банки: 5375 4112 0549 1983

Також готівку можна приносити у редакцію “Вашого Голосу Прикарпаття”, що у Старому Самборі на пл. Ринок, 7.

Ваш Голос Прикарпаття