20 Травня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

У Старій Солі попрощалися з полеглим на війні Михайлом Овадюком

Поширити

17 квітня гірку звістку зі східного фронту отримало село Стара Сіль та уся Старосамбірська громада. Знову біль, сльози й тисячі запитань: “чому?” На Донеччині загинув молодий чоловік, наш земляк Михайло Овадюк. Уже наступного дня, 18 квітня, його в останню путь провели друзі, односельці, побратими, духовенство.

У офіційному повідомленні йдеться, що Михайло Овадюк, інспектор прикордонної служби 2 категорії, гранатометник військової частини 9938, вірний військовій присязі, загинув при обороні Батьківщини. Його життя 16 квітня обірвалося унаслідок скидання вибухового пристрою з безпілотника у районі населеного пункту Курдюмівка на Донеччині.

7 липня минулого року Михайло Овадюк поповнив лави Збройних Сил України. Односельчани згадують Михайла як спокійного та доброго, готового допомогти й підтримати. У воїна залишились дружина Анастасія, дочка Софійка та брат Ілля. 24 квітня Герою виповнилося б 36 років.

“Михайло був хорошим хлопцем, з гарної сім’ї. Знаєте, він зростав та виховувався у патріотичному дусі. Адже його дідусь та бабуся були повстанцями. Бабуся мала псевдо “Калина”. Тому любов до України була в нього в крові. Боляче, що сьогодні, через стільки років, Михайло, продовжуючи справу своїх бабусі й дідуся, загинув у боротьбі за Україну. Дуже боляче втрачати земляків. Кожна втрата – рана, яка кровоточить. Але маємо бути сильні й бути гідними тих Героїв, які поклали життя за нас усіх, за наш спокій, за нашу Державу. Щиро співчуваємо рідним та розділяємо з ними той невимовний біль втрати…”, – коментує “ВГП” Віра Головко, місцева бібліотекарка.

Сьогодні Героя похоронили у рідному селі. Чин похорону відправив місцевий духівник отець Микола Корольчук (ПЦУ) у співслужінні священників деканату. Хоронили Михайла з усіма військовими почестями. Обабіч дороги живим коридором стояли місцеві діти, які в руках тримали державні знамена. Брату полеглого вручили український прапор та пам’ятний лист від Президента.

Пам’ятаємо. Не пробачимо.

Світлини з похорону: Віра Головко для “ВГП”.

Ваш Голос Прикарпаття