20 Травня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Старе Місто над Дністром стане ще красивішим!

Поширити

Центр міста Старого Самбора невдовзі стане ще більш привабливим та цікавим завдяки створенню нового туристичного маршруту. Старосамбірська міська рада спільно з Відділом культури, молоді, спорту та туризму наприкінці минулого року подали грантову заявку до Українського культурного фонду на конкурс проєктів «Локальна культура» в межах програми «Культура. Регіони».

Їхньою ідеєю було створення нового туристичного маршруту в центрі Старого Самбора.
Проєкт передбачає:

Ознакування маршруту: буде встановлено інформаційні стенди та таблички, які допоможуть туристам орієнтуватися та дізнатися більше про історію та культуру міста.

Зробити центр більш цікавим: буде обладнано фотозони, встановлено скульптури та інші арт-об’єкти, які зроблять прогулянку центром міста ще більш приємною.

Оформити фотозони: у мальовничих місцях міста будуть обладнані спеціальні місця для фото, де кожен зможе зробити красиву пам’ятну світлину.

Створити гарні локації: буде обладнано місця для відпочинку, де можна буде посидіти, розслабитися та насолодитися атмосферою Старого Самбора.

З радістю повідомляємо, що проєкт «Культурно-пізнавальний маршрут «Старе Місто» успішно пройшов експертний відбір з рейтингом у 228 балів! Це означає, що місто отримає грантові кошти на його реалізацію. Реалізація проєкту додасть привабливості місту, сприятиме покращенню міської інфраструктури та кращому пізнанню історії мешканцями та гостями громади», – каже Мар’яна Карлик, начальниця відділу економічного розвитку та інвестицій Старосамбірської міської ради.

Новий туристичний маршрут стане чудовою можливістю для жителів та гостей міста краще познайомитися з його історією та культурою, а також зробити цікаві фото на пам’ять.

Стежте за новинами, щоб дізнатися більше про те, як буде розвиватися проєкт!

Ваш Голос Прикарпаття