25 Червня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Молодь Старосамбірщини здобула перемогу на SamCamp2

Поширити

З 29 до 31 травня у гірському селі Сприня тривало таборування молоді Самбірщини під назвою Sam Camp 2. Така подія для молоді уже вдруге відбувається на Самбірщині. Організували її Дитячий фонд ООН Юнісеф, ГО «Включайся» та Самбірська PBA.

Цьогоріч «SamCamp2» – це понад сотня учасників – керівники молодіжних центрів територіальних громад Самбірського району, президенти шкіл, учнівське самоврядування, активні хлопці та дівчата. Нашу громаду представляв Старосамбірський молодіжний центр, директором якого є Назар Титар.
Під час таборування проводилося інтелектуальне змагання, За зайняте перше місце команда отримала 30 тис. грн. У підсумку інтелектуальних змагань перше місце отримала команда Старосамбірської громади. І це вже, до речі, вдруге.


«Молодіжний табір SamCamp 2 відрізнявся викликами. Минулоріч вони були спортивні, де ми проявили свою фізичну підготовку, командну гру і бажання перемогти. Цього року ми показали свої інтелектуальні знання, а також завдяки крутим спікерам навчались і отримували цікаву інформацію про молодіжну політику. Коли на початку таборування оголосили, що ми тут будемо не просто відпочивати, але і змагатись за призовий фонд, я, як капітан, сказав одразу: «Не думайте про гроші, відпочивайте і насолоджуйтесь табором, але як виграємо, то буде чудово». Очі горіли у кожного з нашої команди, жага до перемоги взяла верх і ми це зробили. Ми перемогли. Склад нашої команди «Бойки»: Назар Титар (капітан), Артем Жидик, Христина Комар, Юліана Смилянин, Володимир Піхо, Юлія Мандрика, Анастасія Юркевич, Максим Подан, Іван Сернівка, Степан Масляк. На що витратимо 30 тис грн. – це поки таємниця, але скажу одне, це дуже потрібна річ для роботи з молоддю, вона вирішить проблему із комфортом. Дякую від всіх учасників нашої команди «Бойки» організаторам та спікерам, а також Старосамбірському міському голові Ігорю Трухиму та начальнику відділу культури, молоді, спорту та туризму Ігорю Піхо за підтримку», – ділиться Назар Титар, директор молодіжного центру.

Фото: Львівська ОВА

Ваш Голос Прикарпаття