19 Квітня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

У Грозьово попрощалися з полеглим Героєм

Поширити

У понеділок, 28 листопада, у гірському селі Грозьово в останню земну путь провели полеглого на війні Миколу Дем’яновського. Попрощатися з покійним прибули рідні, односельці, побратими, прикордонники, духовенство.

“Керівництво та персонал Львівського прикордонного загону провели в останню путь свого побратима. Штаб-сержант Микола Дем’яновський загинув на Донеччині, під час виконання бойового завдання. 42-річний чоловік на початку повномасштабного вторгнення повернувся до лав прикордонників. Разом із побратимами брав участь у відсічі збройної агресії поблизу Бахмута. Загинув воїн 22 листопада захищаючи Батьківщину. У Миколи залишилися дружина та четверо дітей. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Героя”, – йдеться у повідомленні Західного регіонального управління Держприкордонслужби України.

У селі всі пригадують Полеглого Героя тільки добрими словами. Кажуть, що завжди був готовий допомогти, був щирий та безвідмовний. Був прикордонником, працював на заставі.

Завжди врівноважений і товариський. До того, він – мужній воїн, який заради нашої країни і нашого майбутнього залишив вдома дружину і чотирьох дітей та пішов боронити державу. Це непоправна втрата для Грозьово та всієї України.

Фото: Західне регіональне управління Держприкордонслужби України.

Ваш Голос Прикарпаття