19 Квітня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Де у Старому Самборі можна зарядити телефон та випити чаю

Поширити

У  Старосамбірській громаді діють стаціонарні пункти обігріву. Наразі розгорнуто таких два: у приміщенні Старосамбірської міської ради по вул. Л. Галицького, 40 та у приміщенні «Райавтодору», що по вулиці Садовій,21.

Тут можна зігрітись, зокрема людям із транспортних засобів, що вимушено зупинились через погодні умови в осінньо-зимовий період 2022/2023 років на автомобільних дорогах загального користування.

Як повідомили нам у міській раді, на території «Райавтодору» є можливість зупинитись далекобійникам, припаркувати великогабаритні автомобілі, переночувати й зігрітись гарячим чаєм.

На випадок тривалого вимкнення електроенергії,  у приміщенні міської ради можна зарядити гаджети, підключитись до інтернету. Тут є чайник, вода, одноразові склянки. Можна випити чаю, з’їсти печенько. А неподалік – придбати собі їжу швидкого приготування. У разі повітряної тривоги, можна пройти в укриття.

На Старосамбірщині готові також й додаткові місця для обігіріву. Вони будуть задіяні у разі такої потреби. Про це повідомимо додатково.

Ваш Голос Прикарпаття