25 Червня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Старосамбірська організація осіб з інвалідністю провела традиційну спартакіаду

Поширити

26 липня у спортзалі Старосамбірської школи імені Героя України Богдана Сольчаника ГО «Старосамбірська організація осіб з інвалідністю ЛОА ВО СОІУ» провела щорічну, вже 31, міжрегіональну спартакіаду.

До спортивної зали прибуло чимало охочих позмагатись. Цьогоріч участь у спартакіаді взяли 33 спортсмени. Шашки, дартс, кидання в кільце, біг, теніс, боча, армреслінг – у всіх цих видах учасники показували відмінні результати. Суддями були Андрій Луць, керівник Старосамбірської дитячо-юнацької спортивної школи та Тарас Зубальський, відповідальний за спорт у Старосамбірській громаді. Перед початком змагань вони побажали усім цікавої боротьби та гарних емоцій.

Розпочала спортивний захід Галина Литвак, голова громадської організації. Усі присутні з гордістю заспівали Гімн України, а також вшанували полеглих Героїв хвилиною мовчання.

«Ми вдячні нашим Збройним Силам за те, що можемо спокійно зібратись та провести свою щорічну спартакіаду. Для людей нашої організації, направду, це дуже важлива подія. Адже це така гарна нагода усім зустрітись, поспілкуватись, обмінятись емоціями. Трохи розважитись та перезавантажитись. Такі емоції йдуть тільки на користь моїм підопічним», – коментує Галина Литвак.

Аби нагородити спортсменів, на спортивне свято завітали міський голова Старого Самбора Ігор Трухим та начальник відділу культури, молоді, спорту та туризму Ігор Піхо.

«Завдяки нашим Збройним Силам, ми можемо працювати, займатись своїми справами, організовувати різноманітні заходи. І ми маємо це все робити. Радію, що люди з інвалідністю нашої громади мають корисне та здорове дозвілля. Усім бажаю, перш за все, здоров’я, нових досягнень, та звісно перемоги, якої усі так прагнемо» – каже керівник Старосамбірської ТГ Ігор Трухим.

Організатори та учасники щиро вдячні усім за сприяння у проведенні заходу.

«Щиро дякую помічниці обласного депутата Юрія Доскіча Надії Корольчук за сприяння у придбанні медалей для нагородження. І звісно жодна наша подія не обходиться без особливої уваги підприємця Михайла Полюги. Й цього разу, завдяки йому, для учасників спартакіади організували солодке частування. Нехай Господь кожному віддасть сторицею», – говорить пані Литвак.

На завершення усі спільно виконали пісню-символ цієї повномасштабної війни «Ой, у лузі червона калина…»

Фото: Галина Литвак

Ваш Голос Прикарпаття