21 Червня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

На благодійному концерті у Старому Самборі зібрали понад 46 тисяч гривень для ЗСУ

Поширити

24 липня у Старому Самборі на центральній площі відбувся благодійний концерт на підтримку  збройних сил України під назвою “Дорога до Перемоги”.

До міста з’їхались відомі українські артисти. Чудову українську пісню слухачам дарувала співачка Андріана, а також Андрій Князь, Артур Боссо, Андрій Заліско. Центральна площа Старого Самбора зібрала багато слухачів. Адже  тут можна було поєднати приємне з корисним. Послухати музику й трохи відволіктись від гіркої буденності й заразом допомогти українській армії гнати окупанта з України. Як підсумок – понад 40 тисяч гривень для захисників.

І хоч цього дня був уже сумний п’ятий місяць війни, однак  горді з того, що ми українці. Ми стоїмо і обов’язково переможемо.

Дякую нашим творчим гостям за незабутні емоції, незабутні почуття. Слава кожному герою, який захищає Україну, слава кожному небайдужому українцю. Я глибоко переконаний в тому, що саме тому, що ми не є байдужимими, ми так героїчно боремося. І переможемо. Ми відбудуємо нашу прекрасну Україну“, – зазначив на завершення заходу Ігор Жук, секретар Старосамбірської міської ради.

Також цього дня для дітей міста працювали атракціони. До заходу залучили внутрішньо переміщених осіб, що прибули в Старосамбірську громаду з Харкова. Вони наносили охочим аквагрим в патріотичних тонах.

Єдність тилу та фронту – це те, що допомагає Україні перемагати. Заходи на культурному фронті проводимо не вперше. Місцеві колективи Центру культури і дозвілля практикують виїзні концерти до старостинських округів. До речі, цього дня ще й у Стрільбичах був концерт на підтримку ЗСУ. Майже 14 тисяч гривень вкинули до благодійної скриньки. Разом до перемоги!“, – каже міський голова Старого Самбора Ігор Трухим.

Ваш Голос Прикарпаття