20 Травня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

росія воює як у Середньовіччі

Поширити

російські методи ведення війни, а саме масштабні вбивства цивільного населення, руйнування житла, грабування, прирівнюють до середньовічних.

Так вважає постійний представник США при ОБСЄ Майкл Карпентер під час засідання Постійної ради цієї організації у Відні, пише “УП”

15 тижнів жорстокості. 15 тижнів звірств. 15 тижнів насильства, з такою кількістю повідомлень про страти, примусові депортації, зґвалтування, фільтраційні табори та руйнування, що стає важко повністю зрозуміти масштаб різанини, яку здійснює російська федерація.

І після 15 довгих тижнів досі немає краю тим жахам, які Росія навмисно чинить проти цивільного населення України”.

Росія має багато сучасної зброї війни: крилаті ракети, які пролітають сотні миль, влучаючи у ціль з дивовижною точністю. Вона має точні керовані боєприпаси, які можна запускати з повітря, з моря та суходолу.

Але чому ця війна ведеться так, ніби ми живемо у Середньовіччі? Чому так багато цивільних зазнають жахів війни?”

Садистські звірства та дуже цілеспрямований процес “фільтрації” цілком можуть мати мету. Особливо, якщо цією метою є заперечення самої концепції української державності в районах, які рф зараз контролює, аби легше поглинути ці частини України“.

За словами Карпентера, це варварство можна пояснити лише тим, що росія мала на меті змусити цивільних людей тікати із власних домівок, і таким чином позбутися місцевого населення в окупованих районах.

Він додав, що грабіж ресурсів на захоплених територіях і примус населення до втечі – “це ще одна середньовічна тактика”.

Як повідомлялося раніше, “удосконалену” тактику облоги, популярну в середновіччі, президент Росії владімір путін застосовував у Маріуполі.

Ваш Голос Прикарпаття