15 Квітня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Дітям потрібні емоції у цей складний час: у Старому Самборі організували дитяче свято

Поширити

Війна вкрала дитинство у діток України. Але водночас діти розуміють, що вони живуть у найкращій країні світу. Діти заслуговують на свято! Розуміють це і Старосамбірській міській раді, тому в Міжнародний день захисту дітей підготували незабутнє дійство на міському стадіоні. Такий своєрідний міні-фестиваль “Смайл-фест” для дітей громади й тих діток, які, втікаючи від війни, опинилися на Старосамбірщині.

Як і годиться, розпочали з молитви. Отці Іоан Білик та Михайло Николин спільно з присутніми помолилися за здоров’я. Відтак, діти поклали квіти для Богородиці та свічки у пам’ять про невинних дітей, життя яких забрала війна. У своїх промовах священники наголошували, що через війну свято дитинства сьогодні є не у всіх. Адже через війну загинуло понад 300 дітей. Також багато малих українців залишились, на жаль, без батьків, домівок.

Розділили радість свята з дітлахами й представники влади. Зокрема, міський голова Старого Самбора Ігор Трухим, його заступник Руслан Пупа, секретар міської ради Ігор Жук, заступник голови Самбірської районної державної адміністрації Павло Грабський.

Розваг для дітей цього дня було досхочу. З-поміж іншого, у програмі фестивалю були аквагрим, цікаві вікторини, атракціони, яскраві призи, банси, флешмоби, смаколики.

Долучились до свята місцеві підприємці, які пригощали дітей морозивом.

«Ми хотіли подарувати усім-усім діткам нашої громади, і місцевим, і вимушено переселеним, гарні позитивні емоції. Це дуже важливо сьогодні. Адже діти теж переживають через війну. Вони хвилюються по-своєму. Особливо ті, що приїхали до нас із зони бойових дій. Маємо підтримувати їх та допомагати освоюватись на Старосамбірщині, подружитись з місцевими дітьми. Такі заходи, вважаю, сприяють цьому», – коментує нашому сайту Ігор Піхо, відповідальний за культуру в Старосамбірській громаді.

Це було свято, яке хоч трохи яскравих фарб внесло у сумне сьогодення. За відгуками дорослих і дітей, можна впевнено стверджувати, що свято вдалося. А емоції, які вирували там, дуже потрібній у цей неспокійний час.

Чудово, що є люди, які розуміють потреби дітей і докладають усіх зусиль, щоб наша громада розвивалася. Тож щиро вдячні усім спонсорам за надану благодійну допомогу для забезпечення Дня захисту дітей а саме: підприємцю – Дмитру Жукевичу, меценату – Володимиру Деркачу, пану Ярославу за надання коштів для закупівлі ростових ляльок, дитячих костюмів, генераторів конфетті та бульбашок, які використаємо для роботи КЗ «Центр культури і дозвілля» з діточками.

Морозиво та водичку для наших маленьких громадян закупили: ФОП «Сакаль М.М.», ТОВ ТВК «Львів холод» «Рукавичка», заступник міського голови Руслан Пупа та небайдужі підприємці міста“, – висловлює вдячність Наталя Васурчак відповідальна за роботу молоді у громаді.

Ваш Голос Прикарпаття