24 Травня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

росія вбила Ярослава Баршівського зі Страшевич

Поширити

Під час російсько-української війни загинув житель села Страшевичі Ярослав Баршівський. У травні йому виповнилося 40 років.

Молоде життя чоловіка обірвалося поблизу населеного пункту Спірне, що на Донеччині.  Водій-електрик медичного пункту потрапив під артилерійський обстріл 3 липня, отримав осколкові поранення, несумісні з життям.

«Мені дуже важко говорити про це. Бо Ярослав фактично ріс на моїх очах. Він є сином моїх друзів Ярослава Васильовича, з яким я разом працював, та Люби Дмитрівни, яка вчителює у нашій школі. Вихований, інтелігентний, добрий. На війну пішов добровольцем. Казав, що це його обов’язок. Сумуємо усім селом, старостинським округом та громадою і підтримуємо родину в цьому важкому горі», – розповідає староста Страшевич Микола Ляхович.

Ярослав закінчив Івано-Франківський інститут нафти і газу, працював за фахом. У нього залишилися три сини і донечка Олександра, якій виповнилося лише два рочки.

Завтра тіло полеглого Героя привезуть зранку до Львова. Про прибуття траурного кортежу в Старосамбірську громаду повідомимо згодом.

Зазначимо, сьогодні вдруге повідомляємо про болючу втрату на Старосамбірщині. Також стало відомо, що в бою з окупантами загинув Василь Левицький зі Стар’яви.

Ваш Голос Прикарпаття