20 Травня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Старосамбірській лікарні передали автомобіль швидкої допомоги

Поширити

Для потреб Старосамбірської лікарні сьогодні, 8 липня, Львівська обласна військова адміністрація передала сучасний автомобіль швидкої медичної допомоги. Це стало можливим завдяки програмі «1000 автомобілів свободи».  

«Вельмишановне медичне товариство, дорога громадо та поважні гості зі Львова – це важливий подарунок для нашої лікарні. Він дасть нам можливість якісніше надавати послуги місцевим людям. Всі ми прагнемо миру, всі робимо, що можемо, задля перемоги, але й дуже вдячні за увагу і допомогу нам, зокрема Максиму Козицькому, який проявив розуміння до наших потреб», – зазначив виконувач обов’язків головного лікаря Старосамбірської медустанови Володимир Корольчук.

Завітали на цю подію радник голови обласної військової адміністрації Любомир Сопільник та заступник голови Самбірської райдержадміністрації Павло Грабський.

«Дуже приємно, коли за наш район переживають не тільки місцеві люди, а й область та міжнародні партнери, які підтримують Україну у важких обставинах», – зазначив Павло Грабський.

Любомир Сопільник пояснив, що область домовилася з міжнародними партнерами і такі поставки будуть нарощувати. Карети швидкої допомоги надають для потреб військових, але врахували і потреби Старосамбірської лікарні.

Отримані ключі Володимир Корольчук передав водієві, який буде працювати на цьому автомобілі, ветерану АТО Василю Гащишину, який спершу займеться реєстраційними документами.

«Така допомога на вагу золота і є суттєвою складовою успіху нашої громади. Тому від імені міського голови Ігоря Трухима дякую благодійникам та голові ОВА Максиму Козицькому, що сприяє нашій громаді бути сильнішою», – зазначив секретар Старосамбірської міської ради Ігор Жук.

Разом з каретою швидкої допомоги Старосамбірська лікарня отримала апарат ультразвукової діагностики та медикаменти.

Ваш Голос Прикарпаття