20 Травня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Ольга Коваль очолила гуманітарний відділ Старосамбірської міської ради

Поширити

Одним з дуже важливих завдань новостворених територіальних громад є кадрові питання. Бо, як кажуть, як корабель назвеш, так і попливе. А у нашому випадку – від досвіду, знань, професійних та особистісних якостей керівника відділів залежить великою мірою, як вони будуть функціонувати, як розвиватимуться, які досягнення будуть мати.

Гуманітарний відділ виконавчого комітету Старосамбірської міської ради очолила молода й водночас досвідчена Ольга Коваль. Цей відділ куруватиме питання освіти й культури, молоді, спорту й туризму. Власне, зрозуміло, що чи не найбільше питань, які доводитиметься вирішувати, стосуватимуться освіти. Бо до відділу входитимуть усі навчальні заклади, які є у селах, що увійшли до Старосамбірської ОТГ, також дошкільні та позашкільні установи територіальної громади. І тут керівниця гуманітарного відділу почуватиметься впевненою і компетентною. Адже вона 6 років працювала головним спеціалістом відділу освіти Старосамбірської РДА. Тому власний досвід тут неабияк знадобиться. За освітою Ольга Володимирівна педагог. З відзнакою закінчила Дрогобицький державний педагогічний університет, за дипломом – вчителька англійської мови, зарубіжної літератури та соціальний педагог. Має досвід роботи у місцевому самоврядуванні.

Останнім часом працювала у Тершівській сільській раді. Також закінчила Львівську академію державного управління.

Для себе цю посаду сприймаю не скільки як важливим кар’єрним кроком, радше як новим рівнем відповідальності. У моїй роботі треба буде вирішувати різного роду завдання: і як менеджера, і господарника, і педагога, і в законодавчі питання треба буде вникати. Я, до слова, давно працюю над тим, аби вивчити законодавство. Я не можу стверджувати, що все буде бездоганно, але я запевняю, що віддаватимусь роботі на всі сто. Знаєте, погоджуюсь з Аристотелем, який якось сказав: «Є тільки один спосіб уникнути критики: нічого не робіть, нічого не говоріть і будьте ніким». Життя мене підвело до такого кроку і я з повною відповідальністю намагатимусь якісно працювати“, – розмірковує Ольга Коваль.

Ми бажаємо очільниці гуманітарного відділу плідної та успішної роботи. І, як нам виглядає, така розумна і цілеспрямована жінка, здатна задати необхідний вектор розвитку одного з важливих напрямків діяльності Старосамбірської громади.

Ваш Голос Прикарпаття